Kosmetyki do włosów

Pielęgnacja włosów nie ma przed nami tajemnic. Przetestuj wszystkie kosmetyki do włosów dostępne w Sephora: szampony, maski, serum, olejki, a nawet perfumy najlepszych i najbardziej znanych marek. Bez wątpienia znajdziesz niejeden produkt, który całkowicie odmieni wygląd twojej fryzury. A być może także twoje podejście do pielęgnacji? Zdecyduj się na całą gamę obowiązkowych kosmetyków, z którą już nigdy nie będziesz chcieć się rozstać.



636 Produktów
  • MOROCCANOIL

    Mgiełka do włosów Ultra Light

    Wszystkie rodzaje włosów
    25 ml

    Od

    85,00 zł

    340,00 zł / 100ml

    559

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • LIVING PROOF

    Leave-in conditioning spray

    Wielofunkcyjna odżywka ułatwiająca rozczesywanie
    148 ml

    135,00 zł

    91,22 zł / 100ml

    259
  • LIVING PROOF

    Style Lab Air-Dry Styler

    Wielozadaniowa pielęgnacja do stylizacji
    148 ml

    145,00 zł

    86,83 zł / 100g

    333
  • GHD

    Rehab

    Kuracja bez spłukiwania
    100ml

    175,00 zł

    175,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • GHD

    Rehab

    Kuracja bez spłukiwania
    95ml

    175,00 zł

    138,89 zł / 100g

    Brak opinii

  • GHD

    Rehab

    Kuracja bez spłukiwania
    95ml

    175,00 zł

    138,89 zł / 100g

    Brak opinii

  • GHD

    Rehab

    Kuracja bez spłukiwania
    95ml

    175,00 zł

    138,89 zł / 100g

    Brak opinii

  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Szampon utrzymujący połysk i kolor (250 ml)

    52,00 zł

    20,80 zł / 100ml

    52
  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Water Boi

    Odżywka regenerująca w sprayu bez spłukiwania
    200 ml

    Od

    89,00 zł

    77,50 zł / 100ml

    180

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    AMIKA

    Midnight Mender

    Wzmacniająca maska na włosy na noc
    100 ml

    86,90 zł

    86,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    219,00 zł

    -60%

    893
  • Wyłączność

    SOL DE JANEIRO

    Cheirosa 48 Perfume Mist

    Perfumowana mgiełka do ciała i włosów
    90 ml

    Od

    109,00 zł

    121,11 zł / 100ml

    1169

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • GUERLAIN

    Abeille Royale

    Kuracja Miodowa Bez Spłukiwania
    150 ml

    359,00 zł

    239,33 zł / 100ml

    20
  • OUAI

    127 g

    145,00 zł

    114,17 zł / 100g

    11
  • OUAI

    127 g

    145,00 zł

    114,17 zł / 100g

    Brak opinii

  • FABLE & MANE

    Root Refresh

    Odświeżający suchy szampon
    33 g

    132,00 zł

    400,00 zł / 100g

    229
  • Wyłączność

    AMIKA

    Forget Frizz

    Szampon przeciw puszeniu się włosów
    275 ml

    54,90 zł

    19,96 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    139,00 zł

    -60%

    1134
  • Wyłączność

    AMIKA

    Forget Frizz

    Odżywka przeciw puszeniu się włosów
    275 ml

    104,00 zł

    37,82 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    139,00 zł

    -25%

    1099
  • BUMBLE AND BUMBLE

    Thickening

    Volume Conditioner
    250 ml

    Od

    25,90 zł

    39,96 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    189,00 zł

    -47%

    1

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    BUMBLE AND BUMBLE

    Thickening

    Volume Shampoo
    60 ml

    25,90 zł

    43,17 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    65,00 zł

    -60%

    24
  • CHAMPO

    Pitta volumising Shampoo

    Szampon zwiększający objętość
    260 ml

    Od

    55,00 zł

    45,77 zł / 100ml

    549

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • COLOR WOW

    Dreaming

    Zaawansowana kuracja regeneracyjna do włosów
    215 ml

    163,00 zł

    75,81 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    219,00 zł

    -25%

    695
  • L'Oréal Professionnel

    Absolut Repair Molecular

    Zestaw produktów odbudowujących włosy.
    100ml + 75ml

    149,00 zł

    85,14 zł / 100ml

    6
  • L'Oréal Professionnel

    Absolut Repair Molecular

    Zestaw profesjonalnych produktów odbudowujących włosy
    100ml + 75ml + 50ml

    225,00 zł

    100,00 zł / 100ml

    54
  • 69,90 zł

    34,95 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    175,00 zł

    -60%

    23

24 produkty z 636

Na przykład: name@example.com