Kosmetyki do włosów

Pielęgnacja włosów nie ma przed nami tajemnic. Przetestuj wszystkie kosmetyki do włosów dostępne w Sephora: szampony, maski, serum, olejki, a nawet perfumy najlepszych i najbardziej znanych marek. Bez wątpienia znajdziesz niejeden produkt, który całkowicie odmieni wygląd twojej fryzury. A być może także twoje podejście do pielęgnacji? Zdecyduj się na całą gamę obowiązkowych kosmetyków, z którą już nigdy nie będziesz chcieć się rozstać.



636 Produktów
  • Wyłączność

    GISOU

    Honey Gloss Ceramide Therapy

    Odżywka nawilżająca
    200 ml

    135,00 zł

    67,50 zł / 100ml

    95

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Clear Thinker Clarifying

    Szampon oczyszczający
    90 ml

    Od

    89,00 zł

    98,89 zł / 100ml

    126

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Hot on social

    AMIKA

    Superfruit Star

    Lekki olejek do stylizacji
    50 ml

    Od

    82,00 zł

    330,00 zł / 100ml

    34

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    AMIKA

    Frizz-me-not

    Nawilżający spray zapobiegający puszeniu
    200 ml

    Od

    79,00 zł

    77,50 zł / 100ml

    104

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    GISOU

    15 ml

    105,00 zł

    700,00 zł / 100ml

    215
  • Wyłączność

    AMIKA

    Perk Up

    Suchy szampon bez talku
    233 ml

    Od

    59,00 zł

    59,91 zł / 100ml

    76

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    AMIKA

    Perk Up Plus

    Suchy szampon o długotrwałym działaniu
    208 ml

    Od

    89,00 zł

    71,63 zł / 100ml

    50

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Mista

    Mgiełka perfumowana do włosów i ciała
    90 ml

    139,00 zł

    154,44 zł / 100ml

    708
  • L'Oréal Professionnel

    Absolut Repair Molecular

    Dwufazowy olejek odbudowujący
    30 ml

    Od

    109,00 zł

    363,33 zł / 100ml

    9

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DYSON

    Omega™ Odżywka w sprayu bez spłukiwania

    Odżywia i ułatwia rozczesywanie
    165 ml - Uzupełnienie

    Od

    135,00 zł

    144,85 zł / 100ml

    82

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Edycja limitowana

    249,90 zł

    249,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    379,00 zł

    -34%

    3
  • HAIR RITUEL BY SISLEY

    Le Parfum

    zapach do włosów i ciała
    100 ml

    459,00 zł

    459,00 zł / 100ml

    4
  • RITUALS

    The Ritual of Sakura

    Mgiełka do włosów i ciała
    50 ml

    99,00 zł

    198,00 zł / 100ml

    131
  • RITUALS

    The Ritual of Ayurveda

    Mgiełka do Włosów i Ciała
    50 ml

    Od

    65,90 zł

    131,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    99,00 zł

    -33%

    73

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • COLOR WOW

    Insta-Wow

    suchy szampon nowej generacji
    200 ml

    139,00 zł

    69,50 zł / 100ml

    319
  • Wyłączność

    69,00 zł

    46,00 zł / 100ml

    9
  • Wyłączność

    LE MONDE GOURMAND

    Lait de Coco

    Mgiełka zapachowa do włosów i ciała
    100 ml

    149,00 zł

    149,00 zł / 100ml

    51
  • Wyłączność

    LE MONDE GOURMAND

    Sel Océan

    Mgiełka zapachowa do włosów i ciała
    100 ml

    149,00 zł

    149,00 zł / 100ml

    27
  • Wyłączność

    LE MONDE GOURMAND

    Fruit du Dragon

    Perfumowana mgiełka do włosów i ciała
    100 ml

    149,00 zł

    149,00 zł / 100ml

    24
  • Wyłączność

    LE MONDE GOURMAND

    Papaye Tropique

    Mgiełka zapachowa do włosów i ciała
    100 ml

    149,00 zł

    149,00 zł / 100ml

    27
  • CALVIN KLEIN

    Calvin Klein Silky Coconut

    mgiełka do ciała i włosów
    236 ml

    159,00 zł

    67,37 zł / 100ml

    544
  • DYSON

    Omega™

    Nawilżający olejek do włosów
    30 ml

    239,00 zł

    796,67 zł / 100ml

    76

24 produkty z 636