Kosmetyki do włosów

Pielęgnacja włosów nie ma przed nami tajemnic. Przetestuj wszystkie kosmetyki do włosów dostępne w Sephora: szampony, maski, serum, olejki, a nawet perfumy najlepszych i najbardziej znanych marek. Bez wątpienia znajdziesz niejeden produkt, który całkowicie odmieni wygląd twojej fryzury. A być może także twoje podejście do pielęgnacji? Zdecyduj się na całą gamę obowiązkowych kosmetyków, z którą już nigdy nie będziesz chcieć się rozstać.



636 Produktów
  • Wyłączność

    GOA ORGANICS

    Aesthetic Universal Conditioner

    Odżywka ułatwiająca rozczesywanie
    200 g

    129,00 zł

    64,50 zł / 100g

    Brak opinii

  • Wyłączność

    GOA ORGANICS

    Hair Bloom

    Peptydowa kuracja do włosów zniszczonych
    200 g

    225,00 zł

    112,50 zł / 100g

    1
  • Wyłączność

    GOA ORGANICS

    Melrose Conditioner

    Odżywka do włosów cienkich i przetłuszczających się
    200 g

    135,00 zł

    67,50 zł / 100g

    Brak opinii

  • AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Intense Treatment

    Nawilżająca i odżywcza maska do włosów
    200 ml

    195,00 zł

    97,50 zł / 100ml

    1
  • Wyłączność

    GOA ORGANICS

    L'Essentiel Mask

    Odżywcza maska do włosów grubych
    200 g

    185,00 zł

    92,50 zł / 100g

    Brak opinii

  • Wyłączność

    GOA ORGANICS

    Tasmania Shampoo

    Intensywnie nawilżający szampon
    300 ml

    135,00 zł

    45,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Wyłączność

    GOA ORGANICS

    Manila Mask

    Intensywnie nawilżająca maska do wszystkich rodzajów włosów
    200 g

    185,00 zł

    92,50 zł / 100g

    23
  • Wyłączność

    GOA ORGANICS

    L'Essentiel Shampoo

    Odżywczy szampon do włosów grubych
    300 ml

    129,00 zł

    43,00 zł / 100ml

    1
  • Wyłączność

    GOA ORGANICS

    South Bondi Leave In Conditioner

    Nawilżająca odżywka bez spłukiwania
    200 g

    155,00 zł

    77,50 zł / 100g

    26
  • Wyłączność

    GOA ORGANICS

    Tasmania Mask

    Intensywnie nawilżająca maska do włosów
    200 g

    185,00 zł

    92,50 zł / 100g

    Brak opinii

  • SOL DE JANEIRO

    Ipanema Sunrise Cheirosa Perfume Mist Set

    Zestaw perfumowanych mgiełek
    30 ml + 30 ml + 30 ml + 30 ml + 10 ml

    169,00 zł

    140,83 zł / 100ml

    1330
  • K18

    118 ml

    Od

    115,00 zł

    190,68 zł / 100ml

    31

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CHANEL

    CHANCE EAU SPLENDIDE

    Olejek Do Ciała I Włosów
    150ml

    549,00 zł

    366,00 zł / 100ml

    1
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Balancing Pre-Shampoo Mask

    Detoksykująca Maska Do Włosów Przed Myciem
    150 ml

    65,00 zł

    43,33 zł / 100ml

    15
  • KÉRASTASE

    Gloss Absolu

    maska wzbogacona
    200ml

    181,00 zł

    90,50 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    259,00 zł

    -30%

    554
  • KÉRASTASE

    Gloss Absolu

    Kąpiel wzbogacona
    500ml

    Od

    149,00 zł

    53,00 zł / 100ml

    556

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • KÉRASTASE

    Gloss Absolu

    Krem do włosów
    240ml

    229,00 zł

    95,42 zł / 100ml

    587
  • Wyłączność

    AMIKA

    Aura

    Perfumowana mgiełka do ciała i włosów.
    90 ml

    93,00 zł

    103,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    125,00 zł

    -25%

    81
  • OUAI

    Fragrance Mist Ibiza

    Mgiełka do włosów i ciała
    97 ml

    111,00 zł

    114,43 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    149,00 zł

    -25%

    2419
  • OUAI

    Fragrance Mist Santorini

    Mgiełka do włosów i ciała
    97 ml

    111,00 zł

    114,43 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    149,00 zł

    -25%

    2274
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Detox

    Szampon Złuszczający
    200 ml

    79,00 zł

    39,50 zł / 100ml

    31
  • Wyłączność

    AMIKA

    Dream Routine

    Nawilżająca maska na noc
    100 ml

    155,00 zł

    155,00 zł / 100ml

    1000
  • Wyłączność

    GISOU

    Honey Gloss Ceramide Therapy

    Szampon nawilżający
    250 ml

    135,00 zł

    54,00 zł / 100ml

    109

    Dostępne w 2 pojemnościach

24 produkty z 636