Melrose Place Super Dry Shampoo - Suchy szampon

145,00  zł

114,17 zł / 100g

127 g114,17 zł / 100g

OUAI

Melrose Place Super Dry Shampoo - Suchy szampon

145,00 zł

127 g114,17 zł / 100g

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 23 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Super Dry Shampoo pochłania nadmiar sebum, zabrudzenia i pot, tworząc naturalne wykończenie, które sprawia, że włosy pozostają świeże i lekkie, gdy nie chcesz brać prysznica.

    Pozwala wydłużyć czas między myciami
    Pochłania sebum, zabrudzenia i pot z włosów
    Oczyszcza włosy bez wody
    Świeży, trwały zapach

Opinie

4.7/5

(11 Opinie)

Wszystko (11)

(9)

(1)

(1)

(0)

(0)

  • 01 wrz 2026

    Jula

    Opinia testera

    Używam tego produktu od Miesiąc


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 14 lip 2026

    Liza

    18 do 24

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od Miesiąc

    Świetny

    Szybko odświeża włosy, dodaje im lekkości i objętości bez efektu obciążenia. Ma piękny zapach i sprawia, że włosy wyglądają ...

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 11

ODKRYJ MARKĘ
OUAI

Ouai, to niedbałe Tak. Tak, w paryskim stylu. Tak dla prawdziwie pięknych włosów w prawdziwie pięknym życiu. I dla zawsze szykownego looku.

ODKRYJ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com