Perfumy kwiatowe

Eleganckie i delikatne zapachy kwiatowe na pewno Cię zauroczą. Mogą mieć różne oblicze - w zależności od swojego składu są stonowane lub zmysłowe. Nuty róży, jaśminu, fiołka lub ylang-ylang tworzą zachwycający bukiet wyszukanych kompozycji. Sephora proponuje Ci kultowe zapachy z przepięknymi nutami kwiatowymi - od lekkiej wody toaletowej, aż po intensywne perfumy.



682 Produkty
  • Nowość

    169,00 zł

    140,83 zł / 100g

    Brak opinii

  • Nowość

    PHLUR

    Rose Whip

    Woda perfumowana w formacie podróżnym
    9,5 ml

    139,00 zł

    1.463,16 zł / 100ml

    130
  • Nowość

    HERMÈS

    Barénia Pleine Fleur

    Woda Perfumowana
    30 ml

    Od

    415,00 zł

    1.383,33 zł / 100ml

    54

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • Nowość

    CHANEL

    COCO MADEMOISELLE CRUSH ABSOLU

    Eau de Parfum – Zapach ambrowy – intensywny
    50 ml

    Od

    629,00 zł

    1.258,00 zł / 100ml

    1051

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Nowość

    GIVENCHY

    L'Interdit Elixir

    woda perfumowana dla kobiet kwiatowo-drzewna, gourmand
    35 ml

    Od

    399,00 zł

    1.140,00 zł / 100ml

    173

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Nowość

    VALENTINO

    Vendetta Donna

    Woda Perfumowana
    30 ml

    Od

    439,00 zł

    1.463,33 zł / 100ml

    1419

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Nowość

    HUGO BOSS

    Boss Bottled Beyond Intense For Him

    Intensywna Woda Toaletowa
    30 ml

    Od

    305,00 zł

    1.016,67 zł / 100ml

    1518

    Dostępne w 5 pojemnościach

  • Nowość

    Od

    375,00 zł

    1.078,00 zł / 100ml

    719

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • Nowość

    FUGAZZI FRAGRANCES

    Cloudh Nine

    Eau de Parfum
    50ml

    Od

    415,00 zł

    830,00 zł / 100ml

    69

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Nowość

    FUGAZZI FRAGRANCES

    Miauw Miauw

    Eau de Parfum
    50ml

    415,00 zł

    830,00 zł / 100ml

    2

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Nowość

    FUGAZZI FRAGRANCES

    Cloudh Nine

    Eau de Parfum
    10ml

    129,00 zł

    1.290,00 zł / 100ml

    70
  • Nowość

    OBART

    LE CLEANING

    Woda perfumowana o nutach kwiatowych
    30 ml

    189,00 zł

    630,00 zł / 100ml

    19
  • Nowość

    RARE BEAUTY

    Rare Beginnings

    Woda perfumowana
    50 ml

    349,00 zł

    698,00 zł / 100ml

    114
  • Nowość

    RARE BEAUTY

    Rare Beginnings

    Zestaw podróżny
    10ml + 5ml

    169,00 zł

    1.126,67 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    RARE BEAUTY

    Rare Beginnings

    Woda perfumowana w wersji podróżnej
    10ml

    139,00 zł

    1.390,00 zł / 100ml

    114
  • Nowość

    MIU MIU

    Miutine Intense

    woda perfumowana
    50 ml

    Od

    429,00 zł

    1.210,00 zł / 100ml

    1915

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Nowość

    YVES SAINT LAURENT

    Black Opium Pink Glaze

    Woda Perfumowana
    30 ml

    405,00 zł

    1.350,00 zł / 100ml

    622

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • CAROLINA HERRERA

    GOOD GIRL JASMINE ABSOLUTE EDP 10ML

    129,00 zł

    1.290,00 zł / 100ml

    6
  • Nowość

    LANCÔME

    30 ml

    Od

    443,00 zł

    1.476,67 zł / 100ml

    852

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Nowość

    SOL DE JANEIRO

    Leite Café Perfume Mist

    Perfumowana mgiełka do ciała i włosów
    90 ml

    109,00 zł

    121,11 zł / 100ml

    132
  • Nowość

    SOL DE JANEIRO

    Leite Néctar Perfume Mist

    Perfumowana mgiełka do ciała i włosów
    90 ml

    109,00 zł

    121,11 zł / 100ml

    192
  • Nowość

    GUCCI

    30 ml

    Od

    405,00 zł

    1.350,00 zł / 100ml

    1713

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • Nowość

    LANCÔME

    ALP Rose Sacrée

    Woda perfumowna
    100 ml

    1239,00 zł

    1.239,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    MUGLER

    75 ml

    259,00 zł

    345,33 zł / 100ml

    2

24 produkty z 682

Delikatne, ale pełne wyrazistego charakteru zapachy kwiatowe podkreślą Twoją osobowość. Są bardzo kobiece, a przy tym bezpretensjonalne. Ich słodkie i jednocześnie świeże nuty to wspaniałe uzupełnienie dla wizerunku kobiet stawiających przede wszystkim na naturalność. W Sephora znajdziesz wyszukane kompozycje, w których cieszące się popularnością nuty kwiatowe zostały połączone z innymi niebanalnymi zapachami. Dzięki takim kombinacjom możesz cieszyć się mistrzowsko skomponowanymi perfumami - jesteśmy pewni, że znakomicie wyrażą one wszystkie Twoje nastroje. W składzie zamkniętych w buteleczkach woni znajdują się białe kwiaty tworzące intrygujące połączenie z mocniejszymi, bardziej zdecydowanymi akordami, odmiany róż miodowych, a nawet kwiaty gorzkiej pomarańczy. Pamiętaj, że zapachy kwiatowe wspaniale harmonizują z nutami owocowymi, a także z pudrowymi aromatami. Efektem żmudnej pracy utalentowanych perfumiarzy są naprawdę magiczne i niezapomniane perfumy, które pozostawiają na skórze woń pozwalającą oczarować wszystkich wokół. Znajdź swój wymarzony zapach owocowy, wybierając spośród szerokiej oferty wód toaletowych i wód perfumowanych. Dzięki propozycjom najsłynniejszych domów perfumeryjnych świata wyrazisz swoją kobiecość swobodnie i z nieodpartym wdziękiem.