Perfumy kwiatowe

Eleganckie i delikatne zapachy kwiatowe na pewno Cię zauroczą. Mogą mieć różne oblicze - w zależności od swojego składu są stonowane lub zmysłowe. Nuty róży, jaśminu, fiołka lub ylang-ylang tworzą zachwycający bukiet wyszukanych kompozycji. Sephora proponuje Ci kultowe zapachy z przepięknymi nutami kwiatowymi - od lekkiej wody toaletowej, aż po intensywne perfumy.



682 Produkty
  • GUCCI

    50 ml

    Od

    459,00 zł

    918,00 zł / 100ml

    798

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • 619,00 zł

    1.238,00 zł / 100ml

    231
  • CHLOÉ

    50 ml

    619,00 zł

    1.238,00 zł / 100ml

    145
  • DIOR

    J'adore Intense Parfum

    kwiatowe i miodowe nuty zapachowe
    50 ml

    Od

    419,00 zł

    1.198,00 zł / 100ml

    1181

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • GIVENCHY

    Gentleman Society Sport

    drzewno-cytrusowa woda perfumowana dla mężczyzn
    60 ml

    Od

    384,00 zł

    698,33 zł / 100ml

    419

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • RABANNE FRAGRANCES

    50 ml

    Od

    448,90 zł

    897,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    599,00 zł

    -25%

    2

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • GIVENCHY

    L'Interdit

    Eau de Parfum Rouge Ultime
    35ml

    Od

    459,00 zł

    1.311,43 zł / 100ml

    12

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • JO MALONE LONDON

    Velvet Rose & Oud

    Cologne Intense
    100 ml

    Od

    639,00 zł

    751,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    759,00 zł

    -1%

    220

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DOLCE & GABBANA

    LIGHT BLUE

    woda perfumowana
    30 ml

    Od

    349,00 zł

    1.163,33 zł / 100ml

    615

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • DOLCE & GABBANA

    Dolce Magnolia

    woda perfumowana
    50 ml

    Od

    425,00 zł

    850,00 zł / 100ml

    112

    Dostępne w 2 pojemnościach

10 produktów z 682

Delikatne, ale pełne wyrazistego charakteru zapachy kwiatowe podkreślą Twoją osobowość. Są bardzo kobiece, a przy tym bezpretensjonalne. Ich słodkie i jednocześnie świeże nuty to wspaniałe uzupełnienie dla wizerunku kobiet stawiających przede wszystkim na naturalność. W Sephora znajdziesz wyszukane kompozycje, w których cieszące się popularnością nuty kwiatowe zostały połączone z innymi niebanalnymi zapachami. Dzięki takim kombinacjom możesz cieszyć się mistrzowsko skomponowanymi perfumami - jesteśmy pewni, że znakomicie wyrażą one wszystkie Twoje nastroje. W składzie zamkniętych w buteleczkach woni znajdują się białe kwiaty tworzące intrygujące połączenie z mocniejszymi, bardziej zdecydowanymi akordami, odmiany róż miodowych, a nawet kwiaty gorzkiej pomarańczy. Pamiętaj, że zapachy kwiatowe wspaniale harmonizują z nutami owocowymi, a także z pudrowymi aromatami. Efektem żmudnej pracy utalentowanych perfumiarzy są naprawdę magiczne i niezapomniane perfumy, które pozostawiają na skórze woń pozwalającą oczarować wszystkich wokół. Znajdź swój wymarzony zapach owocowy, wybierając spośród szerokiej oferty wód toaletowych i wód perfumowanych. Dzięki propozycjom najsłynniejszych domów perfumeryjnych świata wyrazisz swoją kobiecość swobodnie i z nieodpartym wdziękiem.

Na przykład: name@example.com