Perfumy kwiatowe

Eleganckie i delikatne zapachy kwiatowe na pewno Cię zauroczą. Mogą mieć różne oblicze - w zależności od swojego składu są stonowane lub zmysłowe. Nuty róży, jaśminu, fiołka lub ylang-ylang tworzą zachwycający bukiet wyszukanych kompozycji. Sephora proponuje Ci kultowe zapachy z przepięknymi nutami kwiatowymi - od lekkiej wody toaletowej, aż po intensywne perfumy.



682 Produkty
  • VALENTINO

    Born In Roma Caramel Crush

    Mgiełka zapachowa do ciała i włosów
    100 ml

    215,00 zł

    215,00 zł / 100ml

    389
  • VALENTINO

    Born In Roma Golden Coconut

    Mgiełka zapachowa do ciała i włosów
    100 ml

    215,00 zł

    215,00 zł / 100ml

    370
  • JO MALONE LONDON

    30 ml

    Od

    359,00 zł

    1.196,67 zł / 100ml

    1125

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    FENTY SKIN

    Allover Body Mist Vanilla Flowers

    Mgiełka zapachowa do ciała
    175 ml

    Od

    95,00 zł

    88,57 zł / 100ml

    182

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • 235,00 zł

    1.175,00 zł / 100ml

    219
  • Wyłączność

    FENTY SKIN

    Allover Body Mist Hey Bouquet

    Mgiełka zapachowa do ciała
    175 ml

    Od

    95,00 zł

    88,57 zł / 100ml

    94

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • 285,00 zł

    1.425,00 zł / 100ml

    19
  • Wyłączność

    PHLUR

    Father Figure

    Woda perfumowana
    50 ml

    415,00 zł

    830,00 zł / 100ml

    200

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    PHLUR

    Missing Person

    Woda perfumowana
    50 ml

    Od

    415,00 zł

    830,00 zł / 100ml

    981

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    PHLUR

    Honey Moon

    Woda perfumowana
    50 ml

    415,00 zł

    830,00 zł / 100ml

    182
  • Wyłączność

    PHLUR

    Honey Moon

    Woda perfumowana w formacie podróżnym
    9,5 ml

    139,00 zł

    1.463,16 zł / 100ml

    48
  • Wyłączność

    PHLUR

    Golden Rule

    Woda perfumowana
    50 ml

    415,00 zł

    830,00 zł / 100ml

    169
  • Wyłączność

    PHLUR

    Paradise Nectar

    Mgiełka zapachowa do włosów i ciała
    88 ml

    Od

    125,00 zł

    138,89 zł / 100ml

    117

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    PHLUR

    Rose Whip

    Woda perfumowana
    50 ml

    415,00 zł

    830,00 zł / 100ml

    232
  • Wyłączność

    PHLUR

    Golden Rule

    Woda perfumowana w formacie podróżnym
    9,5 ml

    139,00 zł

    1.463,16 zł / 100ml

    54
  • Wyłączność

    LE MONDE GOURMAND

    Banane Délice

    Woda perfumowana
    30 ml

    139,00 zł

    463,33 zł / 100ml

    37
  • JULIETTE HAS A GUN

    White Spirit

    woda perfumowana
    100 ml

    645,00 zł

    645,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • JULIETTE HAS A GUN

    Oil Fiction

    woda perfumowana
    100 ml

    645,00 zł

    645,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • JULIETTE HAS A GUN

    Liquid Illusion

    woda perfumowana
    100 ml

    645,00 zł

    645,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • YVES SAINT LAURENT

    40 ml

    Od

    404,00 zł

    1.137,50 zł / 100ml

    1579

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • ARMANI

    My Way Yellow

    Woda perfumowana
    30 ml

    Od

    405,00 zł

    1.350,00 zł / 100ml

    497

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Wyłączność

    HUDA BEAUTY

    Easy Bake Intense

    Woda perfumowana
    50 ml

    Od

    139,00 zł

    678,00 zł / 100ml

    Brak opinii

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • RITUALS

    The Ritual of Yozakura

    Mini Patyczki zapachowe
    70ml

    65,00 zł

    92,86 zł / 100ml

    30
  • RITUALS

    The Ritual of Yozakura

    Patyczki zapachowe
    250ml

    115,00 zł

    17

24 produkty z 682

Delikatne, ale pełne wyrazistego charakteru zapachy kwiatowe podkreślą Twoją osobowość. Są bardzo kobiece, a przy tym bezpretensjonalne. Ich słodkie i jednocześnie świeże nuty to wspaniałe uzupełnienie dla wizerunku kobiet stawiających przede wszystkim na naturalność. W Sephora znajdziesz wyszukane kompozycje, w których cieszące się popularnością nuty kwiatowe zostały połączone z innymi niebanalnymi zapachami. Dzięki takim kombinacjom możesz cieszyć się mistrzowsko skomponowanymi perfumami - jesteśmy pewni, że znakomicie wyrażą one wszystkie Twoje nastroje. W składzie zamkniętych w buteleczkach woni znajdują się białe kwiaty tworzące intrygujące połączenie z mocniejszymi, bardziej zdecydowanymi akordami, odmiany róż miodowych, a nawet kwiaty gorzkiej pomarańczy. Pamiętaj, że zapachy kwiatowe wspaniale harmonizują z nutami owocowymi, a także z pudrowymi aromatami. Efektem żmudnej pracy utalentowanych perfumiarzy są naprawdę magiczne i niezapomniane perfumy, które pozostawiają na skórze woń pozwalającą oczarować wszystkich wokół. Znajdź swój wymarzony zapach owocowy, wybierając spośród szerokiej oferty wód toaletowych i wód perfumowanych. Dzięki propozycjom najsłynniejszych domów perfumeryjnych świata wyrazisz swoją kobiecość swobodnie i z nieodpartym wdziękiem.