Waterlover Face Sunscreen - Krem z filrem SPF30

129,00  zł

258,00 zł / 100ml

50 ml258,00 zł / 100ml

BIOTHERM

Waterlover Face Sunscreen - Krem z filrem SPF30

129,00 zł

50 ml258,00 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 23 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis

    Krem do opalania z filtrem SPF30 o działaniu przeciwstarzeniowym, zapewniający wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB i przeciwdziałający oznakom starzenia się skóry. Formuła zapewniająca ochronę przeciwsłoneczną o szerokim spektrum działania, o ultralekkiej, niemal niewidocznej konsystencji.


    Silna synergia 2 składników STAR:


    - frakcja probiotyczna Life Plankton™ zapewniająca optymalne powinowactwo biologiczne ze skórą


    - Niacynamid, aby nawilżyć skórę i zachować jej zdrowy wygląd

Opinie

(0 Opinie)

Wszystko (0)

(0)

(0)

(0)

(0)

(0)

Regulamin dodawania opinii

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Napisz recenzję

ODKRYJ MARKĘ
BIOTHERM

Biotherm już od 60 lat jest pionierem w dziedzinie pielęgnacji skóry. Sekret skuteczności kosmetyków pielęgnacyjnych Biotherm tkwi w bogatych wodach naszej planety. Jako ekspert w dziedzinie biotechnologii, Biotherm łączy niezwykle skuteczne składniki pochodzenia morskiego z najbardziej zmysłowymi teksturami, zapewniając piękną i zdrową skórę każdego dnia.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com