E3 Brush - Pędzel do oczu

0 opinie
E3 Brush - Pędzel do oczu
129,00 zł (1)
Ten wielofunkcyjny pędzel jest idealny do makijażu oczu. To ulubiony pędzel, którego Mario używa do Zobacz więcej

129,00 zł (1)

2 ZŁ = 1 Punkt
250 punktów = 1 nagroda do wyboru

Bezpieczne płatności

 • visa
 • mastercard
570460
 • tab description Opis

  Ten wielofunkcyjny pędzel jest idealny do makijażu oczu. To ulubiony pędzel, którego Mario używa do szybkiego nakładania koloru na całe powieki. Jest to szeroki, wydłużony pędzel o miękkim, puszystym włosiu. Jest idealny do nakładania cieni i łatwego nanoszenia koloru na powieki.

  Pędzle Makeup By Mario nie są testowane na zwierzętach i są wykonane z autorskiej mieszanki włókien syntetycznych i roślinnych. Trzonki pędzli są wykonane w 100% z drewna brzozowego z certyfikatem FSC.

  Informacje dotyczące składników: produkt nietestowany na zwierzętach.

 • tab tips Zalecenia stosowania
  Używaj tego pędzla do nakładania i rozcierania cieni bezpośrednio na powiekach. Jest także idealny do tworzenia klasycznego makijażu smoky eye. Używaj go do precyzyjnego nakładania kremowych i pudrowych produktów do makijażu twarzy.
 • Opinie

  Regulamin dodawania opinii

EDUKACJA. PASJA. SZTUKA.

Makijażysta Mario Dedivanovic pomaga wydobyć najbardziej nieskazitelną wersję naturalnego piękna każdej osoby. Od edukacji, przez media społecznościowe, po innowacje, Mario zbudował globalną społeczność, ucząc i popularyzując niektóre z najbardziej znanych technik makijażu ostatniej dekady.