Brush Cleansing Pad - Podkładka do czyszczenia pędzli

0 opinie
Brush Cleansing Pad - Podkładka do czyszczenia pędzli
65,00 zł (1)
91,55 zł / 100g
Przy codziennym stosowaniu ulubione kosmetyki do makijażu, takie jak podkład, cienie do powiek i Zobacz więcej

65,00 zł (1)
91,55 zł / 100g

2 ZŁ = 1 Punkt
250 punktów = 1 nagroda do wyboru

Bezpieczne płatności

 • visa
 • mastercard
566060
OFERTA SPECJALNA

Promocja obowiązuje od 30.11.2023 r. do 01.12.2023 r. na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania rabatu -40% na drugi, tańszy produkt. Oferta obowiązuje z kodem: ZIMA40. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.sephora.pl/wykluczenia. Promocja jest dostępna w opcji Click&Collect.

OFERTA SPECJALNA

Promocja obowiązuje od 28.11.2023r. do 11.12.2023r. (lub do wyczerpania zapasów prezentu) na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania Holiday Box w prezencie przy zakupach za min. 399 zł. Oferta obowiązuje z kodem: BOX. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.sephora.pl/wykluczenia. Promocja nie jest dostępna w opcji Click&Collect.

null
 • tab description Opis

  Przy codziennym stosowaniu ulubione kosmetyki do makijażu, takie jak podkład, cienie do powiek i inne, pozostawiają brud, pozostałości i bakterie, które zatykają delikatne włoski pędzli do makijażu. Dzięki teksturowanej silikonowej powierzchni i ergonomicznemu kształtowi, nowy ZOEVA Brush Cleansing Pad jest idealny do czyszczenia pędzli i usuwania tłustych, kremowych i pudrowych osadów. Używaj ZOEVA Brush Cleansing Pad co tydzień jako część rutyny czyszczenia pędzli do makijażu, aby przedłużyć ich żywotność i zapewnić sobie nieskazitelny makijaż za każdym razem.

 • tab tips Zalecenia stosowania

  Przymocuj ZOEVA Brush Cleansing Pad do gładkiej powierzchni lub trzymaj go w dłoni.

  Wlej na środek ZOEVA Brush Cleansing Pad ilość szamponu lub środka do czyszczenia pędzli wielkości ziarnka grochu.  

  Wiruj pędzlem okrężnymi ruchami po teksturowanej powierzchni podkładki, aby aktywować mydło i stworzyć pianę.  

  W razie potrzeby powtórz.

  Całkowicie wypłucz pędzel, a następnie delikatnie ułóż włosie, po czym połóż pędzel do makijażu płasko na czystym ręczniku, aby wysuszyć go na powietrzu.

  Jak wyczyścić podkładkę: Używając łagodnego mydła i wody, opłucz swoją ZOEVA Brush Cleansing Pad po każdym użyciu. Wytrzyj nadmiar wody czystym ręcznikiem i połóż płasko, teksturowaną stroną do góry, aby wysuszyć na powietrzu.

 • tab composition SKŁAD
  100% Silikon
 • tab ingredients Składniki
  100% SILICONE
 • Opinie

  Regulamin dodawania opinii

Zoeva to młoda, niemiecka marka kosmetyków, która skupia się na indywidualnym pięknie kobiet i jest znana ze swojej miłości i pasji do makijażu oraz akcesoriów. Każdy produkt marki Zoeva jest tworzony w oparciu o aktualne trendy w makijażu, a pędzle zyskały już miano „kultowych” ze względu na swoją jakość i niesamowity makijaż, jaki można nimi osiągnąć.