Nieskazitelny look w wersji mini BENEFIT COSMETICS

Podkręć rzęsy z maskarą Roller Lash, ukryj niedoskonałości z kremowym korektorem Cakeless i zdefiniuj brwi ultra-precyzyjną kredką Precisely, My Brow. Gratulacje - właśnie stworzyłaś swój idealny makijaż to-go w gorące dni. A wiesz co jest najlepsze? Te wszystkie cuda w formacie mini zmieszczą się nawet do najmniejszej damskiej torebki. Już nic Cię nie zaskoczy w ciągu dnia! Przeczytaj więcej

BENEFIT COSMETICS

Mini Roller Lash
Mini Tusz Podkręcający Rzęsy
Mini maskara czarny (4g)

79,00 zł

BENEFIT COSMETICS

Mini Boiing Cakeless
Mocno Kryjący Korektor Do Całej Twarzy

65,00 zł
2 odcienie

BENEFIT COSMETICS

Precisely, My Brow
Ultraprecyzyjna kredka definiująca brwi

89,00 zł

Odcień 3 (0,34 g )

12 odcienie
233,00 zł

1zł = 1 punkt 150 punktów = -10% na Twoje następne zakupy

  • tab description Opis

    Podkręć rzęsy z maskarą Roller Lash, ukryj niedoskonałości z kremowym korektorem Cakeless i zdefiniuj brwi ultra-precyzyjną kredką Precisely, My Brow. Gratulacje - właśnie stworzyłaś swój idealny makijaż to-go w gorące dni. A wiesz co jest najlepsze? Te wszystkie cuda w formacie mini zmieszczą się nawet do najmniejszej damskiej torebki. Już nic Cię nie zaskoczy w ciągu dnia!

W 1976r. byłe modelki Jean i Jane Ford przedstawiły światu swoje niepowtarzalne i szybkie rozwiązania urodowe - produkty, które natychmiast rozwiązują każdy dylemat urody. Dzięki nim, każda ślicznotka na świecie może osiągnąć wymarzony efekt WOW. Najlepsze zostawiliśmy na deser... Benefit to EKSPERT w dziedzinie dobierania kształtu idealnych brwi dzięki swoim unikalnym punktom regulacji brwi Brow Bar oraz magicznej kolekcji produktów do stylizacji wymarzonych łuków.
Nieskazitelny look w wersji mini
233,00 zł