Nieskazitelny look w wersji mini BENEFIT COSMETICS

Podkręć rzęsy z maskarą Roller Lash, ukryj niedoskonałości z kremowym korektorem Cakeless i zdefiniuj brwi ultra-precyzyjną kredką Precisely, My Brow. Gratulacje - właśnie stworzyłaś swój idealny makijaż to-go w gorące dni. A wiesz co jest najlepsze? Te wszystkie cuda w formacie mini zmieszczą się nawet do najmniejszej damskiej torebki. Już nic Cię nie zaskoczy w ciągu dnia! Przeczytaj więcej

BENEFIT COSMETICS

Roller Lash Mini Maskara
Mini maskara czarny (4g)

79,00 zł

BENEFIT COSMETICS

Mini Boiing Cakeless
Mocno Kryjący Korektor Do Całej Twarzy
Odcień 5

65,00 zł

BENEFIT COSMETICS

Precisely, My Brow Mini
Ultraprecyzyjna kredka do brwi

89,00 zł
11 odcieńów
233,00 zł
  • tab description Opis

    Podkręć rzęsy z maskarą Roller Lash, ukryj niedoskonałości z kremowym korektorem Cakeless i zdefiniuj brwi ultra-precyzyjną kredką Precisely, My Brow. Gratulacje - właśnie stworzyłaś swój idealny makijaż to-go w gorące dni. A wiesz co jest najlepsze? Te wszystkie cuda w formacie mini zmieszczą się nawet do najmniejszej damskiej torebki. Już nic Cię nie zaskoczy w ciągu dnia!

W 1976r. byłe modelki Jean i Jane Ford przedstawiły światu swoje niepowtarzalne i szybkie rozwiązania urodowe - produkty, które natychmiast rozwiązują każdy dylemat urody. Dzięki nim, każda ślicznotka na świecie może osiągnąć wymarzony efekt WOW. Najlepsze zostawiliśmy na deser... Benefit to EKSPERT w dziedzinie dobierania kształtu idealnych brwi dzięki swoim unikalnym punktom regulacji brwi Brow Bar oraz magicznej kolekcji produktów do stylizacji wymarzonych łuków.
Nieskazitelny look w wersji mini
233,00 zł