YVES SAINT LAURENT

Ikony YSL

Wybierz dwa kultowe produkty od Yves Saint Laurent, dzięki którym uzyskasz perfekcyjne spojrzenie. Rozświetlający korektor TOUCHE ÉCLAT to ikona w makijażu, używany przez wizażystów na całym świecie. Niezbędny, aby natychmiast przynieść świeżość i blask Twojej cerze. Jednym kliknięciem ten rozświetlający pisak wymodeluje rysy i usunie oznaki zmęczenia wokół oczu. MASCARA VOLUME EFFET FAUX CILS nada Twoim rzęsom intensywnej objętości bez efektu sztuczności już za pierwszym pociągnięciem. Jej wyjątkowa formuła wzbogacona olejkiem arganowym i ekstraktem z orzecha włoskiego, pielęgnuje Twoje rzęsy pozostawiając je miękkie i odżywione. Legendarny tusz do rzęs, który pokochały miliony kobiet na całym świecie, powraca w odświeżonej wersji – śmielszej i intensywniejszej. Choć premiera linii Mascara Volume Effet Faux Cils miała miejsce w 2000 roku, to cieszy się ona niesłabnącym zainteresowaniem oraz popularnością. Formuła tego wyjątkowego tuszu do rzęs od Yves Saint Laurent doceniana jest między innymi za niesamowite właściwości pielęgnacyjne, które teraz zostały jeszcze bardziej rozszerzone. Wzmocniony kolor daje ekstrakt z orzecha włoskiego z ogrodów YSL Beauté Ourika, a marokański olejek arganowy sprawia, że rzęsy są elastyczne i dobrze odżywione. Specjalny kompleks pozostawia na rzęsach trzy warstwy: powlekającą (zapewniającą intensywny efekt), odżywczą (która podkręca rzęsy) oraz utrwalającą (nadającą im nadzwyczajną objętość). Mascara Volume Effet Faux Cils zyskała także nowy wygląd. Jej opakowanie – eleganckie, błyszczące, srebrno-złote – przypadnie do gustu każdej kobiecie. Bez dwóch zdań piękne prezentuje się zarówno w kosmetyczce, torebce, a już z pewnością na toaletce. To produkt, który trzeba mieć i który daje spektakularny efekt sztucznych rzęs – zarówno pod względem objętości, jak i długości. Rzęsy są maksymalnie pogrubione i wydłużone. Touche Éclat to kultowy produkt, który można mieć zawsze przy sobie dla poprawek makijażu w ciągu dnia. Blask jak po 8 godzinach snu za pomocą jednego kliknięcia. Korektor Touche Éclat to rewolucyjny sztyft, który powstał dzięki nowej koncepcji w makijażu. Do jakiego rodzaju makijażu ? Jednym gestem, jego nawilżająca i ultrapłynna konsystencja wydobywa naturalny blask cery. Jak używać ? Aplikator z pędzelkiem możesz zabrać gdziekolwiek zechcesz, by móc zawsze rozświetlić wybrane miejsca, wygładzić rysy, usunąć oznaki zmęczenia i rozświetlić strefy cienia (cienie pod oczami, wgłębienie brody, kąciki ust oraz skrzydełek nosa). Dla wszystkich typów cery. Przeczytaj więcej

YVES SAINT LAURENT

Mascara Volume Effet Faux Cils
Tusz do rzęs

175,00 zł 130,90 zł

01 Noir Haute Densité

6 odcieni

YVES SAINT LAURENT

Touche Eclat
Korektor rozświetlający

165,00 zł 123,75 zł
5 odcieni
175,00 zł 130,90 zł

Z kartą Klubu Sephora, 1 zł = 1 punkt. Za każde 650 punktów otrzymasz 10% rabatu do wykorzystania przy kolejnych zakupach.

  • tab description Opis

    Wybierz dwa kultowe produkty od Yves Saint Laurent, dzięki którym uzyskasz perfekcyjne spojrzenie. Rozświetlający korektor TOUCHE ÉCLAT to ikona w makijażu, używany przez wizażystów na całym świecie. Niezbędny, aby natychmiast przynieść świeżość i blask Twojej cerze. Jednym kliknięciem ten rozświetlający pisak wymodeluje rysy i usunie oznaki zmęczenia wokół oczu. MASCARA VOLUME EFFET FAUX CILS nada Twoim rzęsom intensywnej objętości bez efektu sztuczności już za pierwszym pociągnięciem. Jej wyjątkowa formuła wzbogacona olejkiem arganowym i ekstraktem z orzecha włoskiego, pielęgnuje Twoje rzęsy pozostawiając je miękkie i odżywione. Legendarny tusz do rzęs, który pokochały miliony kobiet na całym świecie, powraca w odświeżonej wersji – śmielszej i intensywniejszej. Choć premiera linii Mascara Volume Effet Faux Cils miała miejsce w 2000 roku, to cieszy się ona niesłabnącym zainteresowaniem oraz popularnością. Formuła tego wyjątkowego tuszu do rzęs od Yves Saint Laurent doceniana jest między innymi za niesamowite właściwości pielęgnacyjne, które teraz zostały jeszcze bardziej rozszerzone. Wzmocniony kolor daje ekstrakt z orzecha włoskiego z ogrodów YSL Beauté Ourika, a marokański olejek arganowy sprawia, że rzęsy są elastyczne i dobrze odżywione. Specjalny kompleks pozostawia na rzęsach trzy warstwy: powlekającą (zapewniającą intensywny efekt), odżywczą (która podkręca rzęsy) oraz utrwalającą (nadającą im nadzwyczajną objętość). Mascara Volume Effet Faux Cils zyskała także nowy wygląd. Jej opakowanie – eleganckie, błyszczące, srebrno-złote – przypadnie do gustu każdej kobiecie. Bez dwóch zdań piękne prezentuje się zarówno w kosmetyczce, torebce, a już z pewnością na toaletce. To produkt, który trzeba mieć i który daje spektakularny efekt sztucznych rzęs – zarówno pod względem objętości, jak i długości. Rzęsy są maksymalnie pogrubione i wydłużone. Touche Éclat to kultowy produkt, który można mieć zawsze przy sobie dla poprawek makijażu w ciągu dnia. Blask jak po 8 godzinach snu za pomocą jednego kliknięcia. Korektor Touche Éclat to rewolucyjny sztyft, który powstał dzięki nowej koncepcji w makijażu. Do jakiego rodzaju makijażu ? Jednym gestem, jego nawilżająca i ultrapłynna konsystencja wydobywa naturalny blask cery. Jak używać ? Aplikator z pędzelkiem możesz zabrać gdziekolwiek zechcesz, by móc zawsze rozświetlić wybrane miejsca, wygładzić rysy, usunąć oznaki zmęczenia i rozświetlić strefy cienia (cienie pod oczami, wgłębienie brody, kąciki ust oraz skrzydełek nosa). Dla wszystkich typów cery.

Yves Saint Laurent to najbardziej zbuntowana marka Couture o paryskim rodowodzie. Duch marki uosobiony w zapachu Black Opium, uwielbianym i intensywnym, zamkniętym we flakonie o radykalnym kształcie i błyszczącej teksturze. To emblemat, objawienie wywrotowego charakteru marki. Podobnie jak aktorka i piosenkarka Zoë Kravitz, nowa ambasadorka zapachu Black Opium, która uosabia wizje kobiety Yves Saint Laurent. Łączy ona w sobie młodość, nowoczesność i luksusowy charakter.
Ikony YSL
340,00 zł 254,65 zł