Energetyzująca pielęgnacja Energetyzująca pielęgnacja

Dodaj swojej skórze zastrzyku energii z serią produktów Ginzing od Origins. Dzięki zawartemu w składzie żeń-szeniowi Twoja skóra na nowo poczuje się pobudzona i pięknie rozświetlona. GINZING REFRESHING SCRUB CLEANSER Peeling oczyszczający 2 w 1 wzmocniony dodającym skórze promiennego blasku żeń-szeniem właściwym i dodającymi energii ziarnami kawy. Naturalna jojoba i wosk palmowy delikatnie złuszcza skórę pomagając odblokować pory. Skóra staje się gładsza i jaśniejsza. Jest perfekcyjne odświeżona. Dodatkowo podnoszący na duchu aromat grejpfruta, cytryny i mięty ogrodowej dodaje Ci niesamowitej energii, żebyś mogła zmierzyć się z nowym dniem! GINZING REFRESHING EYE CREAM TO BRIGHTEN AND DEPUFF Późno położyłaś się spać? Miałaś długi lot? Wyglądasz na zmęczoną? A może masz cienie pod oczami? Krem pod oczy Origins idealnie się tu sprawdzi! Błyskawicznie redukuje cienie, pobudza, odświeża i przywraca blask zmęczonym oczom. Krem pod oczy Refreshing Eye Cream to Brighten and Depuff działa na kilku poziomach: odświeża, rozjaśnia, wygładza skórę i eliminuje oznaki zmęczenia, takie jak cienie i opuchnięcia pod oczami. Szpecące worki i obrzęki dosłownie znikają. Ma niezwykle bogaty skład: dzięki licznym substancjom aktywnym w kompleksowy sposób przywraca okolicom oczu świeży i młody wygląd. GINZING OIL-FREE ENERGY-BOOSTING GEL MOISTURIZER Bezolejowy, energetyzujący żel nawilżający, który pomaga obudzić ziemistą, zmęczoną i pozbawioną blasku skórę, zapewniając jej 72-godzinne nawilżenie. Energetyzująca kawa i żeń-szeń działają odświeżająco i rewitalizująco, podczas gdy technologia Hydra-Hug™ utrzymuje w skórze długotrwałe, zdrowe nawilżenie. Skóra po przebudzeniu wygląda na całkowicie zregenerowaną. Przeczytaj więcej

ORIGINS

112,00 zł

GinZing Refreshing Scrub Cleanser
Peeling do twarzy
150 ml

ORIGINS

129,00 zł
76,90 zł

Ginzing Refreshing Eye Cream
GinZing - Crème Rafraîchissante pour les Yeux, pour Éclaircir et Dégonfler

ORIGINS

94,00 zł

Ginzing Gel Moisturizing Upgrade
Krem do twarzy
GinZing - Gel Hydratant Énergisant Non-Gras

390,00 zł 337,90 zł

1zł = 1 punkt. 150 punktów = -10% na Twoje następne zakupy

  • tab description Opis

    Dodaj swojej skórze zastrzyku energii z serią produktów Ginzing od Origins. Dzięki zawartemu w składzie żeń-szeniowi Twoja skóra na nowo poczuje się pobudzona i pięknie rozświetlona. GINZING REFRESHING SCRUB CLEANSER Peeling oczyszczający 2 w 1 wzmocniony dodającym skórze promiennego blasku żeń-szeniem właściwym i dodającymi energii ziarnami kawy. Naturalna jojoba i wosk palmowy delikatnie złuszcza skórę pomagając odblokować pory. Skóra staje się gładsza i jaśniejsza. Jest perfekcyjne odświeżona. Dodatkowo podnoszący na duchu aromat grejpfruta, cytryny i mięty ogrodowej dodaje Ci niesamowitej energii, żebyś mogła zmierzyć się z nowym dniem! GINZING REFRESHING EYE CREAM TO BRIGHTEN AND DEPUFF Późno położyłaś się spać? Miałaś długi lot? Wyglądasz na zmęczoną? A może masz cienie pod oczami? Krem pod oczy Origins idealnie się tu sprawdzi! Błyskawicznie redukuje cienie, pobudza, odświeża i przywraca blask zmęczonym oczom. Krem pod oczy Refreshing Eye Cream to Brighten and Depuff działa na kilku poziomach: odświeża, rozjaśnia, wygładza skórę i eliminuje oznaki zmęczenia, takie jak cienie i opuchnięcia pod oczami. Szpecące worki i obrzęki dosłownie znikają. Ma niezwykle bogaty skład: dzięki licznym substancjom aktywnym w kompleksowy sposób przywraca okolicom oczu świeży i młody wygląd. GINZING OIL-FREE ENERGY-BOOSTING GEL MOISTURIZER Bezolejowy, energetyzujący żel nawilżający, który pomaga obudzić ziemistą, zmęczoną i pozbawioną blasku skórę, zapewniając jej 72-godzinne nawilżenie. Energetyzująca kawa i żeń-szeń działają odświeżająco i rewitalizująco, podczas gdy technologia Hydra-Hug™ utrzymuje w skórze długotrwałe, zdrowe nawilżenie. Skóra po przebudzeniu wygląda na całkowicie zregenerowaną.

Od momentu powstania firmy w 1990 roku, przedstawiciele Origins przetrząsają ziemię, aby odkryć najbardziej skuteczne rośliny i wykorzystują swoje składniki o niezwykłej mocy, do tworzenia wysokowydajnych, naturalnych produktów do pielęgnacji skóry. Proces ten pozwolił Origins zwrócić się do natury po inspirację i do nauki po potwierdzenie skuteczności wybranych składników.
0 odcieni