OBVIOUS

OBVIOUS to prawdziwa marka perfum, która uosabia nowe wartości luksusu, oparte na przejrzystości, możliwości recyklingu i odpowiedzialności.

HOŁD DLA TEGO, CO NAJWAŻNIEJSZE

Poprawne tłumaczenie słowa Obvious to: oczywistość. O to właśnie chodzi w tej marce, o oczywistość nazwy, o oczywistość prostoty, o oczywistość stylu, o oczywistość zapachów, które mówią, czym są, bez potrzeby uciekania się do fałszywej złożoności: róża, pieprz, wanilia...
Obvious jest dowodem na to, że ta prawdziwa potrzeba olfaktorycznej elegancji przekłada się na nową koncepcję luksusu, którą kieruje się dziś wielu z nas - luksusu, który myśli o samej esencji tego, co oferuje, i stosuje dobre francuskie praktyki produkcyjne. 
Mniej znaczy więcej... To oczywiste!

NASZE NOWOCZESNE ZAPACHY

OBVIOUS to przede wszystkim piękne perfumy. Uwolnij się od wszystkiego, co zbędnei szkodliwe.
Nowoczesne zapachy OBVIOUS są inspirowane naturalnymi ekosystemami, zarówno w ich składzie, jak i wzornictwie. Rezultatem są minimalistyczne zapachy oparte na wysokiej jakości składnikach, które szanują Twoje ciało i dobre samopoczucie.
Z 8 mitycznych składników z palety perfumiarza stworzyliśmy 8 wrażliwych, intymnych i eleganckich kompozycji: 
Drzewo, kwiat pomarańczy, piżmo, róża, paczula, pieprz, wanilia i ostatnia werbena. 

NASZE WARTOŚCI EKOLOGICZNE

OBVIOUS to także ultralekkie szklane butelki, które już zostały poddane recyklingowi i w 100% nadają się do ponownego przetworzenia, z korkowymi zakrętkami bez plastikowych wkładek. To pierwszy taki przypadek w przemyśle perfumeryjnym. 
Nasze zielone pudełka, wykonane z ekologicznego papieru i zadrukowane naturalnym barwnikiem, nie zawierają celofanu! Zielone zobowiązanie, które jest hołdem dla natury, naszego źródła inspiracji. 
Dzięki naszym ekologicznym wartościom, luksus jest hołdem dla prostoty, finezji oraz szacunku dla surowców i środowiska.

#thisisOBVIOUS

ODKRYJ ŚWIAT OBVIOUS