Coco Chanel Noir

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
  Więcej (1)
  Więcej (1)
  Więcej (1)
Beżowy (2)
Czerwony (2)
Pomarańczowy (2)
Różowy (2)
Brązowy (1)
Fioletowy (1)
Standard (6)
Perfumy (4)
Marki (2)
CHANEL (6)
Błyszczący (2)
Nawilżający (2)
Satynowy (1)
Z drobinkami/brokatowy (1)
101 - 200 ml (2)
≤ 50 ml (2)
51 - 100 ml (1)
Orientalny (4)
Lekkie krycie (2)
Średnia (1)
Tylko online (2)
Do wszystkich typów skóry (1)
Skóra normalna (1)
Perfumy (1)
Woda perfumowana (1)
Balsam (2)
Błyszczący (1)
 • CHANEL

  COCO NOIR - Perfumy

  Perfumy są najcenniejszą wersją tej Promiennej Orientalnej kompozycji, umieszczonej w legendarnym flakonie CHANEL, ręcznie zamkniętym czarnym woskiem z odciśniętą pieczęcią. COCO NOIR to wcielenie czerni, która stanowi oprawę kobiecości. Magnetyczna zmysłowość wyrażona w nowoczesny sposób w formie orientalnego zapachu o nutach nasyconych światłem.
  1165,00 zł
 • CHANEL

  COCO NOIR - Krem do ciała

  Krem do ciała o promiennych nutach zapachu COCO NOIR, stopniowo ukazuje świeżość nuty grejpfruta, rozświetloną zmysłowość róży i liści pelargonii pachnącej oraz magnetyzm bobu tonka. Świeża, kremowa formuła delikatnie wnika w skórę, czyniąc ją jedwabiście gładką. Krem do ciała o dynamicznych i wyrafinowanych nutach COCO NOIR, zamknięty w czarnym szklanym słoju.
  409,00 zł
 • CHANEL

  COCO NOIR - Woda perfumowana

  COCO NOIR to wcielenie czerni, która stanowi oprawę kobiecości. Radykalna kreacja. Pełne obietnic, bujne serce kompozycji stopniowo odsłania ekspresyjną zmysłowość róży i wyjątkową nutę liści pelargonii pachnącej.
  od 379,00 zł
 • CHANEL

  COCO NOIR - Nawilżająca emulsja do ciała

  Nawilżająca emulsja do ciała o promiennych nutach zapachu COCO NOIR, stopniowo ukazuje świeżość nuty grejpfruta, rozświetloną zmysłowość róży i liści pelargonii pachnącej oraz magnetyzm bobu tonka. Nawilżająca emulsja do ciała o dynamicznych, wyrafinowanych nutach zapachu COCO NOIR. Prawdziwie luksusowa formuła czyni skórę miękką, elastyczną i dobrze nawilżoną, jednocześnie przedłużając trwałość zapachu.
  295,00 zł
 • CHANEL

  Rouge Coco Flash - Pomadka do ust

  Rouge Coco Flash możesz łatwo nałożyć na usta jednym pociągnięciem dzięki nawilżającej formule. Zawdzięczamy to cienko rozprowadzonej warstwie i kompozycji lśniących olejków, które dobrano ze względu na ich zdolność odbijania światła. Po zetknięciu się z ustami pomadka przeobraża się w błyszczący olejek, zapewniając uczucie absolutnego komfortu.
  od 0,00 zł
  TYLKO ONLINE
 • CHANEL

  ROUGE COCO ULTRANAWILŻAJĄCA POMADKA DO UST

  Źródłem inspiracji dla nowej gamy kolorów byli bliscy przyjaciele Mademoiselle Chanel, którzy nazywali ją Coco. Arthur, Adrienne, Roussy i Dimitri. ROUGE COCO – legendarna pomadka CHANEL w nowej odsłonie.
  od 0,00 zł
Polecane