Beauty Gummies*

WEGAŃSKI SUPLEMENT DIETY

Piękno w dobrym smaku! Połączenie witamin, roślin i minerałów, wegańskie suplementy diety SEPHORA COLLECTION przyczyniają się do piękna Twojej skóry** i włosów***. Daj się skusić gęstej konsystencji i owocowemu smakowi! Dbanie o urodę nigdy nie było tak dobre!

Produkt wegański

Wyprodukowano we Francji

Aromat naturalny

Bez sztucznych barwników

DOSKONAŁY WPŁYW NA URODĘ

WŁOSY

ENERGIA

DETOKS

Przyspiesza

wzrost

i wzmacnia

włosy

Smak mango

Skrzyp polny

Biotyna

Selen

Tonizuje

organizm

i zmniejsza

zmęczenie

Smak wiśni

Witamina C

Witamina B6

Mangan

Sprzyja

detoksykacji

skóry

Smak jabłkowy

Cynk

Łopian

Fiołek trójbarwny

NASZE SKŁADNIKI

Biotyna lub witamina B8, przyczynia się do utrzymania normalnych włosów, stymulując syntezę keratyny, która uczestniczy we wzroście włosów i wpływa na ich witalność. Jest również niezbędna do odnowy komórek włosów i paznokci.

Selen jest niezbędnym mikroelementem uczestniczącym w procesie tworzenia włosów i paznokci, ponieważ przyczynia się do utrzymania normalnych włosów. To również silny przeciwutleniacz, który pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym.

Skrzyp polny to roślina z rodziny paproci zawierająca kwasy, minerały i witaminy poprawiające stan włosów poprzez zrównoważenie produkcji sebum. Sprzyja również wzrostowi włosów i ich wzmocnieniu poprzez produkcję keratyny.

Witamina C przywraca jędrność i pomaga zwalczać zmęczenie. To silny przeciwutleniacz, który pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym. Stymuluje również produkcję kolagenu, co umożliwia odnowę tkanek naskórka, przywrócenie jędrności skóry i zapewnia promienny wyglądu.

Witamina B6 to niezbędny sojusznik witalności. Odgrywa ważną rolę w wytwarzaniu energii i pomaga utrzymać jędrność skóry w ciągu dnia, uczestnicząc w normalnym metabolizmie energetycznym. Pomaga również zmniejszyć zmęczenie.

Mangan to mikroelement, który ułatwia przetwarzanie węglowodanów i lipidów w energię, wspierając normalny metabolizm energetyczny. Jest również silnym przeciwutleniaczem, który chroni komórki przed wolnymi rodnikami, które wpływają na zmęczenie lub stres skóry.

Cynk to mikroelement, który pomaga utrzymać normalną skórę. Reguluje wydzielanie sebum, oczyszcza i koi skórę. To najlepszy przyjaciel skóry tłustej lub skłonnej do niedoskonałości.

Łopian jest rośliną stosowaną w tradycyjnych chińskich i indyjskich lekach do detoksykacji organizmu.

Fiołek trójbarwny to zioło stosowane w leczeniu problemów skórnych, ponieważ pomaga poprawić ogólny stan zdrowia i wygląd skóry. Zwalcza niedoskonałości i reguluje produkcję sebum.

ZALECENIA UŻYCIA

2dziennie

Ciesz się pysznymi żelkami o każdej porze dnia, razem lub osobno, podczas posiłku lub między nimi! ****

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA: WSZYSTKO O NASZYCH ŻELKACH BEAUTY GUMMIES

PRODUKCJA:

Czy Beauty Gummies są produkowane we Francji? Tak! Nasze żelki są w 100% produkowane we Francji, w fabryce naszego partnera.

Kto produkuje Beauty Gummies? Produkcję naszych żelków powierzamy partnerowi specjalizującemu się w suplementach diety oraz europejskiemu liderowi w produkcji żelków.

Jak zapewniacie jakość i bezpieczeństwo swoich produktów? W obliczu coraz wyższych wymogów stawianych przemysłowi spożywczemu, a zwłaszcza sektorowi suplementów diety, nasz producent uzyskał certyfikaty ISO22000 i ISO9001 dla swojej działalności w obszarze opracowywania suplementów diety. Te certyfikaty potwierdzają jakość i bezpieczeństwo dostarczanych produktów.

FORMUŁA:

Czy Beauty Gummies to produkt wegański? Tak! Zdecydowaliśmy się produkować nasze żelki z pektyny jabłkowej, a nie żelatyny zwierzęcej. Nasze żelki nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego i mają certyfikat organizacji EVE VEGAN, która jest wegańskim ekspertem w Europie specjalizującym się w dziedzinie zgodności produktów wegańskich bez składników pochodzenia zwierzęcego i nietestowanych na zwierzętach. EVE VEGAN® to oficjalny znak znany na całym świecie tym, którzy szukają produktów z gwarantowanym brakiem składników pochodzenia zwierzęcego.

Czy gama Beauty Gummies jest cruelty free? Tak! BEAUTY GUMMIES nie są testowane na zwierzętach.

Czy Beauty Gummies zawierają cukier? Tak, cukier używany do produkcji żelków Beauty Gummies pochodzi z buraków cukrowych lub trzciny cukrowej. Ilość cukru zawarta w 2 żelkach wynosi około 4,5 g, co odpowiada spożyciu cukru zawartego w jednej ćwiartce jabłka.

Czy Beauty Gummies zawierają sztuczne aromaty? Nie! Nasze żelki zawierają wyłącznie naturalne aromaty o smaku owocowym!

Czy w gamie Beauty Gummies jest gluten? Nie, jeżeli szukasz produktów gluten-free, możesz spożywać Beauty Gummies!

DAWKOWANIE:

Dla kogo są przeznaczone żelki Beauty Gummies? Beauty Gummies są odpowiednie dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą przyjmować suplementy diety, aby uzupełnić swoją pielęgnację* skóry i włosów *.
(*30 dni = 2 żelki dziennie).

Jestem w ciąży lub karmię piersią, czy mogę przyjmować Beauty Gummies? Zalecamy konsultację z lekarzem przed spożyciem suplementów diety.

Czy Beauty Gummies mogą być spożywane przez dzieci? Nasze żelki Beauty Gummies zostały opracowane tylko dla dorosłych. Zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed podaniem suplementów diety swoim dzieciom.

Kiedy należy przyjmować Beauty Gummies? Przyjmować 2 żelki dziennie o dowolnej porze dnia!

Czy mogę równocześnie przyjąć kilka żelków Beauty Gummies tego samego dnia? Tak! Wszystkie nasze żelki Beauty Gummies można ze sobą łączyć. Możesz na przykład wziąć 2 żelki Hair Booster, aby zadbać o swoje włosy i 2 żelki Skin Detox dla skóry. Radzimy jednak nie przyjmować więcej niż 4 żelki dziennie.

Jeśli wezmę więcej niż 2 żelki dziennie, jakie jest ryzyko? Istnieje ryzyko przedawkowania witamin i minerałów po zjedzeniu większej liczby żelków niż dawka dzienna. Dlatego zalecamy, aby nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Co się stanie, jeżeli któregoś dnia zapomnę przyjąć żelków? Należy wznowić swój normalny rytm przyjmowania produktu, przerwa nie stanowi żadnego problemu. Aby uzyskać dobre wyniki, należy regularnie przyjmować żelki BEAUTY GUMMIES.

Jestem w trakcie leczenia, czy mogę kontynuować przyjmowanie żelków? W przypadku trwającego leczenia wskazana jest konsultacja z lekarzem.

Widzę małe ciemne kropki w moich żelkach, czy to jest normalne? Małe ciemne inkluzje są związane z obecnością aktywnych składników i mogą pojawić się podczas żelowania formuły. Nie należy się tym niepokoić, jest to całkowicie normalne zjawisko.

PRZECHOWYWANIE:

Jak długo mogę przechowywać moje Beauty Gummies? Po otwarciu produkt należy zużyć w krótkim czasie.
Okres przydatności produktu, w zamkniętym opakowaniu, umieszczono na spodzie opakowania.

*Beauty gummies = Żelki wspomagająca urodę. ** Dzięki działaniu witaminy C, która wpływa na formowanie się kolagenu, aby zapewnić normalne funkcjonowanie skóry. *** HAIR BOOSTER: dzięki biotynie i selenowi, które wpływają na kondycję włosów. **** Nie przekraczać zalecanych dawek dziennych.