Jakiego produktu szukasz?

CZAS NA LATO!

Zdobądź piękną opaleniznę przed, w trakcie i po leżeniu na słońcu.. albo bez niego!

anchor

SPF – Produkty przeciwsłoneczne

SPF, czyli filtr przeciwsłoneczny… ale jak go używać? Małe przypomnienie! Jeśli masz bardzo jasną karnację, albo dopiero zaczynasz proces opalania wybierz kremy z filtrem 50+. W przypadku cer oliwkowych wybierz kremy z filtrem 30 lub 50, a jeśli masz ciemną karnację lub Twoja skóra jest bardzo przyzwyczajona do słońca używaj kremów z SPF 15-25. Pamiętaj o regularnym powtarzaniu aplikacji produktów i unikaj opalania między południem, a godziną 16 – wtedy słońce jest najostrzejsze!


TWARZ

CIAŁO

anchor

SELFTAN – Samoopalacze

Jeśli nie chcesz wychodzić na słońe lub Twoja skóra jest zbyt wrażliwa, nie masz powodu do obaw! Także możesz cieszyć się piękną opalenizną! Masz duży wybór pomiędzy produktami w sprayu, balsamami brązującymi, mgiełkami, piankami – wszystkie produkty zapewnią Ci piękną i naturalną opaleniznę. Pamiętaj, aby przed pierwszą aplikacją zrobić peeling ciała dla jednolitego i równego efektu. Jeśli będziesz chcieć przyciemnić swoją opaleniznę powtórz aplikację po kilku dniach!


SAMOOPALACZE DO TWARZY

SAMOOPALACZE DO CIAŁA

anchor

Nasze porady dla perfekcyjnej rutyny

Jedna rzecz pozostaje niezmienna – jeśli wychodzisz na słońce musisz uważać na swoją skórę. Pamiętaj o przygotowaniu swojej skóry przed opalaniem oraz jej regenerację już po! Zrób peeling ciała i twarzy przed pierwszym opalaniem (i regularnie wykonuj go również później). Nawilżaj swoją skórę odpowiednio dobranym żelem pod prysznic po każdej sesji opalania i używaj dedykowanych produktów po opalaniu, nawet jeśli zapewniłaś ochronę swojej skórze.

KĄPIEL

PO OPALANIU