Miniformat,
maxipiękno.


Czy kiedykolwiek marzyłaś o tym, aby zabrać ze sobą swoje ulubione produkty kosmetyczne gdziekolwiek jesteś? Mini kosmetyki do makijażu, mini perfumy, mini kosmetyki do pielęgnacji włosów i ciała, mini kremy do opalania. Nadszedł czas, aby uwolnić swojego wewnętrznego nomada i stworzyć zestaw podróżny! Tak, te małe rozmiary są idealne, aby schować swoje ulubione perfumy do torebki lub niezbędny szampon do bagażu podręcznego.


Zobacz więcej

Mini produkty do włosów

MINI KOSMETYKI DO MAKIJAŻU

Mini kosmetyki do twarzy

Mini kosmetyki do ciała

Mini kosmetyki Sephora Collection

MINI ZESTAWY W ŚWIETNEJ CENIE

W bagażu podręcznym produkty płynne nie mogą przekraczać 100 ml każdy. Zasada ta dotyczy również ich pojemników (słoik, butelka, spray). To właśnie wtedy przydają się rozmiary podróżne! Jeśli chodzi o ochronę lotniska, do płynów zaliczamy płyny, ale także kremy, żele, pasty i aerozole. Twoja szminka, tusz do rzęs, cienie do powiek, spray rozświetlający itp. są na tej liście. Możesz zabrać ze sobą kilka produktów w rozmiarze podróżnym, o ile ich łączna ilość nie przekracza 1 litra. I uwaga: to nie jest 1 litr na torbę, ale 1 litr na bagaż podręczny i torebkę razem wzięte! Aby przejść przez kontrolę bezpieczeństwa bez przeszkód, zbierz swoje produkty w dużej torbie Ziploc. Zestaw toaletowy również się sprawdzi, jeśli jest mniejszy niż 20 cm x 20 cm. Twoje produkty powinny być widoczne, a nie ułożone jeden na drugim! A co, jeśli Twój makijaż znajduje się w sprawdzonej torbie? Wtedy nie ma ograniczeń ilościowych, ale pamiętaj, aby chronić swoje kosmetyki! Gorąca rada: włóż wacik lub złożoną chusteczkę higieniczną do pudru w kompakcie, aby wypełnić pustą przestrzeń pomiędzy pudrem a lusterkiem. Zapewni to amortyzację wstrząsów i pomoże uchronić Twoje produkty przed stłuczeniem! Możesz również użyć folii bąbelkowej, jeśli czujesz się wyjątkowo. Bon voyage!

Podczas pakowania kosmetyczki na wakacyjny wyjazd musisz uwzględnić zasady bezpieczeństwa dotyczące przewożenia płynów na lotniskach. W bagażu podręcznym można przewozić płynne kosmetyki w opakowaniach o maksymalnej pojemności 100 ml. Pamiętaj, że do płynów zaliczają się nie tylko kremy, toniki czy olejki, ale także wszelkie produkty w aerozolu lub tusze do rzęs. Kosmetyki powinny być umieszczone w przezroczystej, plastikowej, zamykanej torebce. Niektórzy przewoźnicy wymagają, żeby torebka miała określone wymiary (np. 20cm x 20cm). Maksymalnie w jednym bagażu podręcznym można przewieźć 1l płynów. W bagażu rejestrowanym można swobodnie przewozić kosmetyki bez ograniczeń dotyczących objętości opakowań.

Na pokład samolotu możesz wnieść większość kosmetyków, pamiętając jedynie o zasadach przewożenia płynów. Zadbaj o to, by w bagażu podręcznym znalazły się niezbędne kosmetyki, takie jak mini żel do mycia twarzy i ciała czy szczoteczka i pasta do zębów – w razie zagubienia bagażu rejestrowanego, będziesz miała najważniejsze produkty przy sobie. Z pewnością przydadzą się podręczne produkty, takie jak pomadka nawilżająca do ust czy mini produkty do makijażu, dzięki którym szybko odświeżysz swój make-up, np. mini tusz do rzęs, puder matujący lub krem BB. Zawsze miej przy sobie również nawilżane chusteczki do demakijażu oraz żel antybakteryjny. Wybierz swój zestaw podróżny spośród kosmetyków w wersji mini dostępnych w Sephora.