Zestaw testowy - Woda perfumowana

5.0 1 opinie
Zestaw testowy - Woda perfumowana
75,00 zł (1)
625,00 zł / 100ml
Zawiera nasze najbardziej cenione i wyróżniane perfumy.Zestaw flakoników w spreju po 1,5 ml z o Zobacz więcej

75,00 zł (1)
625,00 zł / 100ml

2 ZŁ = 1 Punkt
250 punktów = 1 nagroda do wyboru

Bezpieczne płatności

 • visa
 • mastercard
616669
OFERTA SPECJALNA

Promocja obowiązuje od 02.12.2023 r. do 04.12.2023 r. na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania rabatu -10% przy zakupach za min. 99 zł, -15% przy zakupach za min. 149 zł oraz -20% przy zakupach za min. 199 zł. Oferta obowiązuje z kodem: BEAUTY. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.sephora.pl/wykluczenia. Promocja jest dostępna w opcji Click&Collect.

OFERTA SPECJALNA

Promocja obowiązuje od 28.11.2023r. do 11.12.2023r. (lub do wyczerpania zapasów prezentu) na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania Holiday Box w prezencie przy zakupach za min. 399 zł. Oferta obowiązuje z kodem: BOX. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.sephora.pl/wykluczenia. Promocja nie jest dostępna w opcji Click&Collect.

 • tab description Opis
  W zestawie:

  Wonderland Peony 1,5 ml
  Electric Rhubarb 1,5 ml
  Sunflower Pop 1,5 ml
  Neon Rose 1,5 ml
  Arizona Bloom 1,5 ml
  Wild Vanilla Orchid 1,5 ml
  Chypre Sublime 1,5 ml
  Black Lotus 1,5 ml

  Zawiera nasze najbardziej cenione i wyróżniane perfumy.

  Zestaw flakoników w spreju po 1,5 ml z ośmioma niezapomnianymi perfumami ekologicznymi i wegańskimi.

  Przecież zamiłowanie do zapachu może się zmieniać równie często, co nastrój i humor. Idealny format, aby wybrać ulubiony zapach, albo wrzucić do torebki. Nieważne, czy jesteś marzycielką, mocno stąpasz po ziemi czy masz buntowniczą naturę – mamy zapach pasujący do każdego temperamentu. Kim będziesz dzisiaj?

  Zestaw testowy perfum wegańskich zawiera: Wonderland Peony, Electric Rhubarb, Sunflower Pop, Neon Rose, Arizona Bloom, Wild Vanilla Orchid, Chypre Sublime i Black Lotus.

 • tab tips Zalecenia stosowania

  Spryskaj obficie nadgarstek, szyję i inne punkty pulsu na ciele. Po nałożeniu unikaj pocierania czy wklepywania. Pocieranie niszczy zapach i zmniejsza jego trwałość.

  Jeśli lubisz perfumować nadgarstki, pamiętaj o ponownym użyciu zapachu po częstym myciu rąk.

 • tab ingredients Składniki
  WONDERLAND PEONY: ALCOHOL DÉNATURÉ, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA/EAU, SALICYLATE DE BENZYLE, LIMONÈNE, ALPHA-ISOMÉTHYL IONONE, COUMARINE, CITRAL, CITRONELLOL, LINALOOL, GÉRANIOL, AMYL CINNAMAL, HEXYL CINNAMALDEHYDE.
  ELECTRIC RHUBARB : ALCOOL DÉNATURÉ, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (EAU), SALICYLATE DE BENZYLE, LIMONÈNE, ALPHA-ISIMÉTHYL IONONE, LINALOOL, CITRAL, CITRONELLOL, ALCOOL BENZYLIQUE, BENZOATE DE BENZYLE, GÉRANIOL.
  SUNFLOWER POP: ALCOOL DÉNATÉ, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONÈNE, HYDROXYCITRONELLAL, SALICYLATE DE BENZYLE, LINALOOL, CITRONELLOL, CITRAL, GÉRANIOL. NEON ROSE: ALCOOL DÉNATURÉ, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA/EAU, LIMONÈNE, HYDROXYCITRONELLAL, SALICYLATE DE BENZYLE, CITRAL, CITRONELOOL, GÉRANIOL, LINALOOL, BENZOATE DE BENZYLE, ISOEUGENOL.
  ARIZONA BLOOM: ALCOOL DENATURE, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (EAU), SALICYLATE DE BENZYLE, LIMONENE.
  WILD VANILLA ORCHID: ALCOOL DENATURE, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA/EAU, SALICYLATE DE BENZYLE, ALPHA-ISIMETHYL IONONE, CITRONELLOL, LINALOOL, ALCOOL BENZYLIQUE. CHYPRE SUBLIME: ALCOOL DENATURE, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA/EAU, ALPHA-ISIMETHYL IONONE, CITRONELLOL, GERANION, LIMONENE, HEXYL CINNAMALDEHYDE, EUGENOL, CITRAL, LINALOOL, ALCOOL BENZYLIQUE.
  BLACK LOTUS: ALCOOL DENATURE, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA/EAU, HEXYL CINNAMALDEHYDE, ALPHA-ISIMETHYL IONONE, GERANIOL, CITRONELLOL, LIMONENE, ALCOOL CINNAMYLIQUE, LINALOOL, BENZOATE DE BENZYLE, COUMARINE, HEXYL CINNAMALDEHYDE, CITRAL, EUGENOL, SALICYLATE DE BENZYLE, FARNESOL, EVERNIA PRUNASTRI, ISOEUGENOL.
 • tab olfactory NUTY ZAPACHOWE

  Wonderland Peony: lekki kwiatowy i owocowy
  Electric Rhubarb: kwiatowy biały
  Sunflower Pop: owocowy cytrus
  Neon Rose: kwiatowy zielony
  Arizona Bloom: ambrowy kwiatowy suchy
  Wild Vanilla Orchid: ambrowy kwiatowy
  Chypre Sublime: cyprysowy drzewny
  Lotus Noir: kwiatowy drzewny

 • Opinie
  5.0/5
  1 opinie
  Rating star Rating star Rating star Rating star Rating star
  • 5 Rating star
  • 4 Rating star
  • 3 Rating star
  • 2 Rating star
  • 1 Rating star
  5.0/5
  1 opinie
  Rating star Rating star Rating star Rating star Rating star
  • 5 Rating star
  • 4 Rating star
  • 3 Rating star
  • 2 Rating star
  • 1 Rating star

  Mandragora84

  Płeć: Kobieta

  Twój wiek: 35 do 44

  04/09/2023

  5/5
  Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

  bardzo dobry zestaw

  Świetnie skomponowany zestaw próbek zapachów Floral street.. To są bardzo zacne zapachy. Kwiatowe, owocowe, waniliowe. Bardzo dobre kompozycje. Marka mało znana, ale warta uwagi dla konesera owocowych, kwiatowych perfum. Warto kupić żeby przetestować.

  Polecam ten produkt: Tak

  Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  Zgłoś jako nieodpowiednią treść

  Zgłoszono

  Zgłoś jako nieodpowiednią treść Zgłoszono
Nowoczesna brytyjska marka perfum. Pełna kwiatów, inspirowana Londynem. Zapachy składające się w 20% z olejków perfumeryjnych, które utrzymują się na skórze przez długi czas.
Troska o środowisko jest bliska sercu marki. Opakowania nadają się do wielokrotnego użytku, recyklingu lub biodegradacji, a składniki pochodzą ze zrównoważonych źródeł. Marka jest w pełni wegańska!

"Niezależnie od tego, czy czujesz się rozważna, romantyczna, czy nawet zbuntowana, mamy zapach na każdy Twój nastrój. Jaka będziesz dzisiaj?" - Michelle Feeney, założycielka.