APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Wyłączność

Vanilla Musk Mini Duo - Zestaw wód perfumowanych

95,90 zł

959,00 zł / 100ml

2 x 5 ml959,00 zł / 100ml

Produkt wykluczony z promocji

KAYALI

Vanilla Musk Mini Duo - Zestaw wód perfumowanych

95,90 zł

129,00 zł

-25.7%

2 x 5 ml959,00 zł / 100ml

Dostawa do domu lub paczkomatu

Produkt niedostępny


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Dwie ikony, nieodparty duet. Mini duet Vanilla Musk łączy w sobie Vanilla | 28 – kultowy, gourmandowy zapach KAYALI – oraz Freedom Musk Santal | 34, aksamitne piżmo, które subtelnie otula skórę. Zestaw zawarty w eleganckich mini flakonikach powstał z myślą o miłośnikach warstwowego nakładania zapachów, poszukujących słodyczy i zmysłowości w każdym rozpyleniu. Rozkosznie uzależniający i idealny do torebki, doskonale sprawdzi się jako prezent, towarzysz podróży lub odrobina luksusu na co dzień – zawsze i wszędzie.

    O ZAPACHACH:

    Woda perfumowana Vanilla | 28
    Słodka, pyszna i uzależniająca – woda perfumowana KAYALI Vanilla | 28 celebruje jedną z najbardziej pożądanych nut w perfumiarstwie dzięki harmonijnej alchemii esencjonalnej wanilii, ciepłego brązowego cukru i aksamitnego bobu tonka. Niczym chmura bitej śmietany wieńcząca ulubiony deser, Vanilla | 28 jest idealnym, słodkim dopełnieniem innych zapachów, choć noszona samodzielnie również emanuje zniewalającym czarem.

    Woda perfumowana Freedom Musk Santal | 34
    Freedom Musk Santal | 34 to zapach aksamitny, zmysłowy i zdecydowany, który czyni z autentyczności siłę – to olfaktoryczna oda do miłości własnej i wolności bycia w pełni sobą. Kompozycja otwiera się świetlistym akcentem bergamotki, mandarynki i różowego pieprzu, by następnie rozwinąć się w delikatny woal białych kwiatów i aromatycznego kadzidła. Osadzona na bazie kremowego drzewa sandałowego, ciepłej wanilii i bursztynowego piżma, tworzy kojący, a zarazem uwodzicielski aromat o głębokiej autentyczności

    O FLAKONIE:
    Zestaw ten wyróżnia się flakonami w kształcie charakterystycznego dla KAYALI diamentu, ozdobionymi kunsztownymi korkami inspirowanymi tradycyjnymi flakonami na oud z Bliskiego Wschodu, oraz zawiera aplikator typu dab-on (do wklepywania). Liczba symbolizuje liczbę formulacji potrzebnych do stworzenia tej idealnej kompozycji.

Opinie

4.6/5

(349 Opinie)

Wszystko (349)

(264)

(54)

(19)

(4)

(8)

  • 23 wrz 2026

    tyleetonya

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Do not buy these the travel size container is horrible. One of mine completely dried up the other one on the plane back leak...

    Polecasz: Nie

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 23 wrz 2026

    kiniola

    45 do 54

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Tydzień

    Piękny zapach

    Piękny zapach, który utrzymuje się cały dzień. Zapach intensywnej wanilii, bardzo przyjemny i podoba się innym. Kupiłam z ci...

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 349

ODKRYJ MARKĘ
KAYALI

KAYALI – co po arabsku oznacza „moja wyobraźnia” – to zestaw urzekających perfum stworzonych we Francji przy użyciu najbardziej prestiżowych składników. Ta pierwsza kolekcja wykorzystuje technikę „layeringu”, dzięki której możesz stworzyć perfumy, które będą idealne dla Ciebie. KAYALI inspiruje się bogactwem Bliskiego Wschodu, kulturą słynącą z wyrafinowania i prostoty. Cztery zapachy. Sto akordów. Milion nastrojów.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com