Blitz Astral Quad Ritualistic - Paleta cieni do powiek

4.0 1 opinie
Blitz Astral Quad Ritualistic - Paleta cieni do powiek
Kwartet cieni do powiek w urzekających odcieniach, które obudzą w Tobie artystę i podkreślą Twoje Zobacz więcej

339,00 zł (1)
5.650,00 zł / 100g
WYŁĄCZNOŚĆ
Produkt wykluczony z promocji

2 ZŁ = 1 Punkt
250 punktów = 1 nagroda do wyboru

Bezpieczne płatności

 • visa
 • mastercard
492296
 • Opis

  Kwartet cieni do powiek w urzekających odcieniach, które obudzą w Tobie artystę i podkreślą Twoje oczy błyskami iskrzącego złota, stopionego brązu i promiennego różu.

  Zobacz więcej

 • Zalecenia stosowania

 • Składniki

 • Opis
 • Zalecenia stosowania
 • Składniki

Kwartet cieni do powiek w urzekających odcieniach, które obudzą w Tobie artystę i podkreślą Twoje oczy błyskami iskrzącego złota, stopionego brązu i promiennego różu.

RÓŻOWY ASTRAL  
1. Na całą powiekę nałóż pigment ASTRAL ROSE ORCHID.
2. Pigment BEYOND BRONZE 003 nakładamy w załamaniu powieki, rozpraszając go na zewnątrz za pomocą pędzla do blendowania.
3. Małym, delikatnym pędzelkiem rozprowadź BEYOND BRONZE 003 wzdłuż dolnej linii rzęs. 
4. Jako ostatni akcent, rozświetl wewnętrzny kącik za pomocą ANTIQUE GOLD 002.

BEYOND BRONZE 003
1. Pigment BEYOND BRONZE 003 nałóż na powiekę pędzlem do blendowania i dociśnij opuszkiem palca, aby zintensyfikować kolor.
2. Dodaj oczom wymiaru nakładając ROSE QUARTZ 005 w załamaniu powieki i rozcierając krawędzie pędzlem do blendowania.
3. Kredkę BLK COFFEE PermaGel Ultra Glide Pencil przesuń wzdłuż wewnętrznej i dolnej linii rzęs.
4. Za pomocą małego, cienkiego pędzelka, wymieszaj pigment BEYOND BRONZE 003 wzdłuż dolnej linii rzęs. 

KWARCOWY RÓŻ 005
1. Za pomocą małego, zwilżonego pędzelka do eyelinera, nałóż pigment ROSE QUARTZ 005, aby zdefiniować oczodół i załamanie powieki, wyciągając się na zewnątrz, aby wydłużyć oko.
2. Zdefiniuj linię rzęs nakładając pigment ROSE QUARTZ 005 zwilżonym pędzelkiem do eyelinera i przedłużając linię na zewnątrz w kształcie skrzydełka.
3. Za pomocą płaskiego pędzelka, wciśnij pigment ASTRAL ROSE ORCHID na powiekę, aby uzyskać pożądany efekt.
4. Kredkę PermaGel Ultra Glide Pencil w kolorze XTREME BLACK przesuń wzdłuż wewnętrznej krawędzi górnej i dolnej linii rzęs.
5. Przesuń eyeliner Perma Precision Liquid Eyeliner wzdłuż linii rzęs i przedłuż linię na zewnątrz w kształcie skrzydła. 
6. Rozświetl wewnętrzny kącik oka pigmentem ANTIQUE GOLD 002. 

Jako wykończenie wszystkich makijaży, zastosuj sztuczne rzęsy i tusz do rzęs FetishEYES.

Astral Rose Orchid
CALCIUM TITANIUM BOROSILICATE, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, GLYCERIN, SQUALANE, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, POLYSORBATE 20, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TIN OXIDE, CARRAGEENAN, 1,2-HEXANEDIOL, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, XANTHAN GUM, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), CARMINE (CI 75470).

Antique Gold 002
CALCIUM TITANIUM BOROSILICATE, MICA, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, GLYCERIN, SQUALANE, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, ALUMINA, SILICA, POLYSORBATE 20, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TIN OXIDE, CARRAGEENAN, 1,2-HEXANEDIOL, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, XANTHAN GUM, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), BRONZE POWDER (CI 77400), IRON OXIDES (CI 77491), ALUMINUM POWDER (CI 77000).

Rose Quartz 005
CALCIUM TITANIUM BOROSILICATE, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, MICA, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, GLYCERIN, SQUALANE, SILICA, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, POLYSORBATE 20, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TIN OXIDE, CARRAGEENAN, 1,2-HEXANEDIOL, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, XANTHAN GUM, IRON OXIDES (CI 77491, CI 77499), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), CARMINE (CI 75470).

Beyond Bronze 003
SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, GLYCERIN, MICA, SQUALANE, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, POLYSORBATE 20, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CARRAGEENAN, 1,2-HEXANEDIOL, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, XANTHAN GUM, IRON OXIDES (CI 77491, CI 77499), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891)."

Opinie

4.0/5
1 opinie
Rating star Rating star Rating star Rating star Empty star
 • 5 Rating star
 • 4 Rating star
 • 3 Rating star
 • 2 Rating star
 • 1 Rating star
4.0/5
1 opinie
Rating star Rating star Rating star Rating star Empty star
 • 5 Rating star
 • 4 Rating star
 • 3 Rating star
 • 2 Rating star
 • 1 Rating star

Mrs M

Płeć: Kobieta

Twój wiek: 35 do 44

29/08/2023

4/5
Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

Cienie inne niż wszystkie

Cienie są przepiękne, migoczą jak żadne inne. Odejmuję 1* za obniżenie jakości opakowania, nie posiada ono już złotego spodu, pokazanego na zdjęciu w Sephorze. Spod jest czarny, plastikowy, jak w innych quadach. Skład rownież jest nieco zmieniony, na szczęście ekstrakt karagen nie został jeszcze usunięty. Widzę, że firma PML zaczyna obniżać jakość, podobnie jak Tom Ford, Dior, itp. więc radzę nie odkładać zakupu. Na stronie producenta palety już mają drukowane logo na opakowaniu, zamiast złotych blaszek, można się tylko domyślać co zmienili w składzie i tym samym wydajności cieni. Nie ma nawet informacji o wadze cieni, więc pewnie i tu pojawi się redukcja wagi. Szkoda, że tak fantastyczna marka zdecydowała się na obniżanie jakości…chciwość zwycięża niestety.

Polecam ten produkt: Tak

Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Zgłoś jako nieodpowiednią treść

Zgłoszono

Zgłoś jako nieodpowiednią treść Zgłoszono
Pat McGrath jest jedną z najbardziej znanych makijażystek na świecie, a jej wpływ na świat mody i urody trwa już od ponad 20 lat. Wizjonerka, która kreuje przyszłe kanony piękna.