RITUALS

THE RITUAL OF SAMURAI BODY AND SHAVING ESSENTIALS

Ciesz się doskonałym oczyszczeniem ciała po treningu dzięki temu silnie pieniącemu się żelowi pod prysznic z linii sportowej The Ritual of Samurai. Unikalna technologia żelu zmieniającego się w piankę oraz męski zapach bambusa i cyprysa zapewnia niezwykle przyjemną kąpiel pod prysznicem. Spryskaj skórę po treningu ożywczym antyperspirantem The Ritual of Samurai. Łagodny i kojący, zapewnia skuteczną, całodobową ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem przez cały dzień. Wzbogacony ekologicznym bambusem i drewnem cedrowym, które tworzą zaskakująco korzenny i męski zapach. Ułóż i pielęgnuj swoją brodę równocześnie dzięki olejkowi do brody The Ritual of Samurai. Herbata sencha, olejek z mięty japońskiej i olejek jojoba naturalnie nadają brodzie zadbany wygląd i miękkość, aby dodać Ci pewności siebie. Przeczytaj więcej

RITUALS

The Ritual of Samurai Ice Shower
Chłodzący żel pod prysznic

37,00 zł

RITUALS

The Ritual of Samurai Shave Foam
Żel-pianka do golenia
200 ml

39,00 zł

RITUALS

The Ritual of Samurai Energy & Anti-Age Face Cream
Krem przeciwstarzeniowy
50ml

150,00 zł
226,00 zł

1zł = 1 punkt
150 punktów = -10% na Twoje następne zakupy

  • tab description Opis

    Ciesz się doskonałym oczyszczeniem ciała po treningu dzięki temu silnie pieniącemu się żelowi pod prysznic z linii sportowej The Ritual of Samurai. Unikalna technologia żelu zmieniającego się w piankę oraz męski zapach bambusa i cyprysa zapewnia niezwykle przyjemną kąpiel pod prysznicem. Spryskaj skórę po treningu ożywczym antyperspirantem The Ritual of Samurai. Łagodny i kojący, zapewnia skuteczną, całodobową ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem przez cały dzień. Wzbogacony ekologicznym bambusem i drewnem cedrowym, które tworzą zaskakująco korzenny i męski zapach. Ułóż i pielęgnuj swoją brodę równocześnie dzięki olejkowi do brody The Ritual of Samurai. Herbata sencha, olejek z mięty japońskiej i olejek jojoba naturalnie nadają brodzie zadbany wygląd i miękkość, aby dodać Ci pewności siebie.

Myśl przewodnia naszej filozofii jest prosta: szczęście zbudowane jest na drobnych rzeczach. Zmieniamy Twoją codzienną rutynę w chwile czystej przyjemności, dzięki wspaniałym i bogatym produktom. Nasz cel: sprawić, by każdy drobiazg miał znamiona luksusu. Ta prawdziwa pasja znajduje swój wyraz w każdym z naszych produktów.
THE RITUAL OF SAMURAI BODY AND SHAVING ESSENTIALS
189,00 zł