Zestawy do pielęgnacji twarzy

W Sephora znajdziesz gotowe zestawy do pielęgnacji twarzy, które łączą najlepsze produkty w jednym miejscu: kremy nawilżające, sera, maski, balsamy i toniki. Dzięki nim dbanie o siebie stanie się czystą przyjemnością i gwarancją zdrowej oraz promiennej skóry. Odkryj kultowe formuły i sprawdzone rozwiązania dopasowane do twojego typu cery i jej potrzeb.



168 Produktów
  • 99,00 zł

    165,00 zł / 100ml

    32
  • 99,00 zł

    220,00 zł / 100ml

    91
  • SEPHORA FAVORITES

    8 produkty

    127,90 zł

    59,49 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    309,00 zł

    -58%

    17
  • AUGUSTINUS BADER

    30 ml + 30 ml + 15 ml + 10 ml

    939,00 zł

    1.104,71 zł / 100ml

    12
  • 49,90 zł

    44,16 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    86,90 zł

    -42%

    15
  • DERMALOGICA

    Discover Healthy Skin

    Zestaw do pielęgnacji twarzy
    30 ml + 2 x 15 ml + 13 g

    225,00 zł

    308,22 zł / 100ml

    488
  • SISLEY

    Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge LA CURE

    Kuracja przeciwstarzeniowa
    Zestaw ( 4 x10 ml )

    4949,00 zł

    12.372,50 zł / 100ml

    3
  • Wyłączność

    MARIO BADESCU

    Spritz Mist Glow

    Zestaw mgiełek do twarzy
    3 x 118 ml

    109,00 zł

    30,79 zł / 100ml

    99
  • OLEHENRIKSEN

    Glow Even Brighter

    Zestaw do pielęgnacji z kwasem hialuronowym i witaminą C
    7 ml + 35 ml + 60 ml

    189,00 zł

    92,87 zł / 100g

    70
  • BIOTHERM

    50 ml x 2 + 30ml

    279,90 zł

    559,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    395,00 zł

    -29%

    Brak opinii

  • Nowość

    FENTY SKIN

    Lil Puddin' Pots

    Zestaw mini maseczek intensywnie regenerujących do ust
    Lil Puddin' Pots (4 x 5 g)

    109,00 zł

    545,00 zł / 100g

    Brak opinii

  • Nowość

    TATCHA

    50 ml + 6 g + 12 ml

    399,00 zł

    586,76 zł / 100g

    Brak opinii

  • Nowość

    ERBORIAN

    Skin Therapy Duo x CC Eye

    Zestaw do pielęgnacji twarzy
    Clair (40 ml + 10 ml + 3 ml)

    219,00 zł

    413,21 zł / 100ml

    1

    Dostępne w 2 odcieniach

  • Nowość

    THE ORDINARY

    The Soft Lip Set

    Zestaw do ust
    15 ml + 15 ml

    89,00 zł

    296,67 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    ERBORIAN

    Ginseng Duo

    Zestaw pielęgnacyjny do twarzy
    30 ml + 15 ml+ 3 ml

    249,00 zł

    518,75 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    TATCHA

    50 ml + 6 g + 12 ml

    245,00 zł

    742,42 zł / 100g

    Brak opinii

  • Nowość

    BEAUTY OF JOSEON

    Beauty of Joseon Dewy Revival Trio

    Pielęgnacja rozświetlająco-rewitalizująca
    30 ml + 10 ml + 10 ml + 1 szt.

    149,00 zł

    149,00 zł / 100g

    Brak opinii

  • Nowość

    BIODANCE

    Biodance Signature Mask Set

    Zestaw masek nawilżających i rozświetlających
    6 x 34 g

    115,00 zł

    56,37 zł / 100g

    Brak opinii

  • Nowość

    DRUNK ELEPHANT

    Bronze By Design

    Zestaw pielęgnacyjny nawilżający i rozświetlający
    30 ml + 15 ml + 8 ml

    219,00 zł

    413,21 zł / 100g

    Brak opinii

  • Nowość

    KIEHL'S SINCE 1851

    75 ml + 50 ml + 14 ml

    199,00 zł

    398,00 zł / 100g

    Brak opinii

  • Nowość

    THE ORDINARY

    The Sensitive Skin Set

    Zestaw do skóry wrażliwej
    50 ml + 15 ml + 60 ml

    119,00 zł

    95,20 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    HELENA RUBINSTEIN

    HELENA RUBINSTEIN

    Eye Care Ritual Set
    125ml + 15 ml + 7.2 ml

    1599,00 zł

    1.087,76 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    HELENA RUBINSTEIN

    HELENA RUBINSTEIN

    Replasty Icons Set
    50 ml + 30 ml + 5 ml + 3 ml

    2129,00 zł

    2.475,58 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    YEPODA

    The Morning Set

    Idealny prezent dla promiennej skóry o poranku
    90 g + 20 ml + 20 ml

    209,00 zł

    43,63 zł / 100g

    Brak opinii

24 produkty z 168