Pielęgnacja włosów

Wyjątkowe kosmetyki w Sephora pozwolą Ci w pełni zaspokoić potrzeby włosów. Szampony wzbogacone naturalnymi składnikami, odżywki i maski są Twoim sekretem pięknej fryzury. Twoje włosy odzyskują blask, witalność i są znakomicie odżywione. Delikatne, aksamitne konsystencje i piękne zapachy sprawiają z kolei, że zapragniesz, aby chwile spędzane na pielęgnacji włosów trwały w nieskończoność.



518 Produktów
  • HAIR RITUEL BY SISLEY

    250 ml

    425,00 zł

    170,00 zł / 100ml

    2
  • OLAPLEX

    250 ml

    145,00 zł

    58,00 zł / 100ml

    30
  • BUMBLE AND BUMBLE

    Illuminated Color Leave In Seal Light

    Odżywka bez spłukiwania
    150 ml

    122,90 zł

    81,93 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    199,00 zł

    -38%

    Brak opinii

  • BUMBLE AND BUMBLE

    250 ml

    129,90 zł

    51,96 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    245,00 zł

    -47%

    Brak opinii

  • BUMBLE AND BUMBLE

    Illuminated Color Conditioner

    Odżywka do włosów farbowanych
    250 ml

    118,90 zł

    59,45 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    189,00 zł

    -37%

    2
  • BUMBLE AND BUMBLE

    Illuminated Color Leave In Seal Rich

    Odżywka bez spłukiwania
    150 ml

    122,90 zł

    81,93 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    199,00 zł

    -38%

    2
  • BUMBLE AND BUMBLE

    Illuminated Color Shampoo

    Szampon do włosów farbowanych
    250 ml

    109,90 zł

    43,96 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    185,00 zł

    -40%

    1
  • Wyłączność

    GISOU

    Honey Infused Hair Repair Serum

    Serum regenerujące włosy z miodem
    30 ml

    189,00 zł

    630,00 zł / 100ml

    324
  • REDKEN

    Acidic Bonding Concentrate

    5-minutowa maska do włosów
    250 ml

    219,00 zł

    87,60 zł / 100ml

    37
  • L'Oréal Professionnel

    Absolut Molecular Repair

    Szampon do włosów
    500 ml

    209,00 zł

    41,80 zł / 100ml

    1
  • 275,00 zł

    550,00 zł / 100ml

    146
  • HAIR RITUEL BY SISLEY

    Revitalizing Nourishing Shampoo

    Odżywczy szampon do włosów
    200 ml

    359,00 zł

    179,50 zł / 100ml

    4
  • BUMBLE AND BUMBLE

    Seaweed Scalp Scrub

    Peeling do skóry głowy
    200 ml

    101,90 zł

    50,95 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    255,00 zł

    -60%

    360
  • BUMBLE AND BUMBLE

    200 ml

    82,90 zł

    41,45 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    209,00 zł

    -60%

    324
  • BUMBLE AND BUMBLE

    250 ml

    118,90 zł

    47,56 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    189,00 zł

    -37%

    249
  • BUMBLE AND BUMBLE

    150 ml

    82,90 zł

    55,27 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    209,00 zł

    -60%

    308
  • SOL DE JANEIRO

    Brazilian Joia™

    Szampon wzmacniający i wygładzający
    90 ml

    Od

    59,00 zł

    65,56 zł / 100ml

    3046

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • SOL DE JANEIRO

    Brazilian Joia™

    Odżywka wzmacniająca i wygładzająca
    90 ml

    Od

    59,00 zł

    65,56 zł / 100ml

    2581

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • 389,00 zł

    134,14 zł / 100ml

    149
  • AVEDA

    Zestaw do włosów Invati

    Zestaw do pielęgnacji włosów cienkich
    2 x 200 ml + 30 ml

    228,00 zł

    38,00 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    305,00 zł

    -25%

    5
  • MOROCCANOIL

    Après-Shampooing Soin Couleur

    Odżywka do włosów farbowanych
    250 ml

    135,00 zł

    54,00 zł / 100ml

    321
  • MOROCCANOIL

    Shampooing Soin Couleur

    Szampon do włosów farbowanych
    250 ml

    129,00 zł

    51,60 zł / 100ml

    332
  • COLOR WOW

    Flo Entry

    Serum nawilżające do włosów kręconych
    295 ml

    145,00 zł

    49,15 zł / 100ml

    569
  • COLOR WOW

    Coco-motion

    Nawilżająca odżywka do włosów kręconych
    295 ml

    145,00 zł

    49,15 zł / 100ml

    435

24 produkty z 518

Podstawą codziennej pielęgnacji jest maska Sephora dzięki skoncentrowanym składnikom błyskawicznie przywróci Twojej fryzurze doskonałą kondycję. Pamiętaj jednak o tym, aby stosować ją nie tylko jako ratunek dla włosów zniszczonych, lecz także dołączyć do rutynowej pielęgnacji. Żeby nadać fryzurze wymarzoną formę, sięgnij po kosmetyki do stylizacji. Delikatne pianki pomogą Ci nie tylko zdefiniować loki, lecz także utrwalą fryzurę. Prostownica czy lokówka sprawią, że w kilka chwil wymodelujesz włosy. W Sephora doskonale rozumiemy potrzeby Twoich włosów, dlatego proponujemy Ci różnorodne produkty, dzięki którym zapewnisz im kompleksową pielęgnację i uzyskasz wymarzoną fryzurę.