APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Pielęgnacja włosów

Wyjątkowe kosmetyki w Sephora pozwolą Ci w pełni zaspokoić potrzeby włosów. Szampony wzbogacone naturalnymi składnikami, odżywki i maski są Twoim sekretem pięknej fryzury. Twoje włosy odzyskują blask, witalność i są znakomicie odżywione. Delikatne, aksamitne konsystencje i piękne zapachy sprawiają z kolei, że zapragniesz, aby chwile spędzane na pielęgnacji włosów trwały w nieskończoność.



517 Produktów
  • Wyłączność

    AMIKA

    Reset

    Olejek do oczyszczania i detoksykacji z węglem do skóry głowy
    200 ml

    155,00 zł

    77,50 zł / 100ml

    132
  • LIVING PROOF

    Scalp Care Exfoliator

    Kuracja do skóry głowy przed myciem
    100 ml

    159,00 zł

    159,00 zł / 100ml

    111
  • Tylko online

    145,00 zł

    290,00 zł / 100ml

    260
  • Wyłączność

    AMIKA

    Mirrorball

    Odżywka intensywny blask i antyoksydanty
    275 ml

    139,00 zł

    50,55 zł / 100ml

    1166
  • Wyłączność

    AMIKA

    Bust Your Brass Blond Polaire

    Szampon przeciw żółceniu
    275 ml

    139,00 zł

    50,55 zł / 100ml

    127
  • MOROCCANOIL

    Soin Moroccanoil Violet

    Kuracja do włosów blond, pasemek i siwych
    50 ml

    Od

    37,90 zł

    378,00 zł / 100ml

    67

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    AMIKA

    Hydro Rush

    Intensywnie nawilżająca odżywka bez spłukiwania
    200 ml

    145,00 zł

    72,50 zł / 100ml

    1170
  • Wyłączność

    AMIKA

    Hydro Rush

    Intensywnie nawilżający szampon z kwasem hialuronowym
    275 ml

    139,00 zł

    50,55 zł / 100ml

    726
  • Wyłączność

    AMIKA

    Hydro Rush

    Intensywnie nawilżająca odżywka z kwasem hialuronowym
    275 ml

    139,00 zł

    50,55 zł / 100ml

    676
  • Wyłączność

    AMIKA

    Flash

    Maska Glossy natychmiastowy blask
    200 ml

    61,90 zł

    30,95 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    155,00 zł

    -60%

    379
  • Wyłączność

    AMIKA

    Normcore

    Odżywka nawilżająca
    275 ml

    125,00 zł

    45,45 zł / 100ml

    310
  • Wyłączność

    AMIKA

    Water Sign

    Nawilżający olejek do włosów z kwasem hialuronowym
    50 ml

    65,90 zł

    131,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    165,00 zł

    -60%

    190
  • REDKEN

    Acidic Color Gloss

    termoochronna pielęgnacja bez spłukiwania
    190 ml

    185,00 zł

    97,37 zł / 100ml

    176
  • REDKEN

    Acidic Color Gloss

    kuracja nabłyszczająca włosy
    237 ml

    146,90 zł

    73,45 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    219,00 zł

    -32%

    148
  • REDKEN

    300 ml

    149,00 zł

    49,67 zł / 100ml

    151
  • HAIR RITUEL BY SISLEY

    200 ml

    359,00 zł

    179,50 zł / 100ml

    10
  • FABLE & MANE

    Spray Nawilżający Odbudowujący

    Wzmacnia i Nadaje Objętości Włosom
    100 ml

    125,00 zł

    125,00 zł / 100ml

    498
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Maska do włosów na noc

    Pielęgnacja włosów na noc kremowa maska + czepek
    Kokos (30 ml)

    30,00 zł

    100,00 zł / 100ml

    202

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • 102,90 zł

    68,60 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    259,00 zł

    -60%

    8
  • K18

    Damage Shield pH Protective Shampoo

    Szampon wzmacniający włosy
    250 ml

    169,00 zł

    67,60 zł / 100ml

    307
  • K18

    Molecular Repair Hair Oil

    Wygładza i regeneruje zniszczone włosy
    30 ml

    Od

    135,00 zł

    1.030,00 zł / 100ml

    1195

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • AUGUSTINUS BADER

    The Rich Conditioner

    Odżywka do włosów
    150ml

    269,00 zł

    179,33 zł / 100ml

    512
  • MOROCCANOIL

    Intense Smoothing Serum

    Wygładzające serum do włosów
    50 ml

    155,00 zł

    310,00 zł / 100ml

    724
  • HAIR RITUEL BY SISLEY

    250 ml

    425,00 zł

    170,00 zł / 100ml

    2

24 produkty z 517

Podstawą codziennej pielęgnacji jest maska Sephora dzięki skoncentrowanym składnikom błyskawicznie przywróci Twojej fryzurze doskonałą kondycję. Pamiętaj jednak o tym, aby stosować ją nie tylko jako ratunek dla włosów zniszczonych, lecz także dołączyć do rutynowej pielęgnacji. Żeby nadać fryzurze wymarzoną formę, sięgnij po kosmetyki do stylizacji. Delikatne pianki pomogą Ci nie tylko zdefiniować loki, lecz także utrwalą fryzurę. Prostownica czy lokówka sprawią, że w kilka chwil wymodelujesz włosy. W Sephora doskonale rozumiemy potrzeby Twoich włosów, dlatego proponujemy Ci różnorodne produkty, dzięki którym zapewnisz im kompleksową pielęgnację i uzyskasz wymarzoną fryzurę.