APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Seaweed Air Dry Cream - Krem

209,00 zł

139,33 zł / 100ml

150 ml139,33 zł / 100ml

BUMBLE AND BUMBLE

Seaweed Air Dry Cream - Krem

209,00 zł

150 ml139,33 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis

    Stylizacja z wodorostów. Ten wszechstronny produkt, wzbogacony o trzy bogate w składniki odżywcze algi morskie, pacyficzne algi morskie i zielone mikroalgi, to prosty sposób na bezproblemową stylizację. Odżywka ta, będąca w części odżywką bez spłukiwania, a w części kremem do stylizacji, dostarcza odżywczego, całodziennego nawilżenia, redukuje puszenie się włosów i dodaje im miękkiego utrwalenia, dzięki czemu idealnie nadają się do suszenia na powietrzu (w dzień lub w nocy). Ponadto, pomaga utrzymać optymalne środowisko skóry głowy. Bezproblemowy wygląd? Od morza przez miasto do salonu, nasze wodorosty to zapewniają. Odpowiedzialnie zapakowane z materiałów pochodzących w 100% z recyklingu.

    JAK TO DZIAŁA
    • Zawiera kelp cukrowy, kelp pacyficzny i zielone mikroalgi.
    • Zawiera zastrzeżony postbiotyczny ferment lactobacillus.
    • Wspiera utrzymanie optymalnego środowiska skóry głowy, zapewniając jej zrównoważone nawilżenie.
    • Wykonany w 93% ze składników pochodzenia naturalnego.* Wegański.
    • Odpowiedzialnie zapakowany z wykorzystaniem materiałów pochodzących w 100% z recyklingu.

    PRZEZNACZONY DLA
    Wszystkie rodzaje włosów. Dla osób poszukujących lekkiego, zrównoważonego nawilżenia dla skóry głowy i włosów.

Opinie

4.6/5

(306 Opinie)

Wszystko (306)

(220)

(61)

(13)

(5)

(7)

  • 24 wrz 2026

    Jaym6880

    Opinia testera

    A must have!

    I have very thick, long hair down my back that is wavy and sometimes frizzy and unmanageable so I decided to give Bumble and...

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 24 wrz 2026

    MimiWV

    Opinia testera

    Easy to Use

    I have fine, naturally curly hair and the Bumble and Bumble Seaweed Airdry Cream works very well for me since it’s lightweig...

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 306

ODKRYJ MARKĘ
BUMBLE AND BUMBLE

W 1977 r. w Nowym Jorku powstaje salon fryzjerski Bumble and bumble, który bardzo szybko zyskuje liczną i wierną klientelę, ceniącą nowatorskie fryzury i związki personelu ze światem mody. Mimo ekspansji i rozwoju marka po dziś dzień zachowała swój odważny styl. Szampony, produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów, lakiery – wszystkie nasze produkty inspirowane są pracą naszych fryzjerów w salonach i za kulisami pokazów mody i sesji zdjęciowych, upiększając i nadając styl włosom każdego rodzaju, począwszy od pielęgnacji a skończywszy na fryzurze.

ODKRYJ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com