APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

La Creme 230 - Krem do pielęgnacji włosów bez spłukiwania

435,00  zł

290,00 zł / 100ml

150 ml290,00 zł / 100ml

HAIR RITUEL BY SISLEY

La Creme 230 - Krem do pielęgnacji włosów bez spłukiwania

435,00 zł

150 ml290,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 1 października

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis


    Zdobywca nagrody Twój Styl Doskonałość Roku 2021.


    Krem bez spłukiwania wzbogacony o cenne olejki roślinne i aktywowany termicznie kompleks 230. 


    Naprawia, odżywia i rozplątuje włosy doskonale. Chroni włókno włosa przed uszkodzeniami spowodowanymi przez urządzenia grzewcze o temperaturze do 230°C/450°F.

Opinie

4.6/5

(28 Opinie)

Wszystko (28)

(23)

(2)

(0)

(2)

(1)

  • 15 wrz 2026

    AGMA

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od Ponad rok

    Jeden z moich hitów

    Ciągle kupuję kolejne opakowania, ale starcza na bardzo długo. Wystarczy malutka ilość, nakładam po każdym myciu na połowę w...

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 01 sty 2026

    Joanna

    35 do 44

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od Tydzień

    Przyjemny zapach

    Produkt ma bardzo przyjemny zapach, jest lekki, nie obciąża włosów, ale ułatwia rozczesywanie.

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 28

ODKRYJ MARKĘ
HAIR RITUEL BY SISLEY

Hair Rituel by Sisley oferuje zabiegi pielęgnacyjne stworzone z myślą o rewitalizacji skóry głowy i regeneracji struktury włosa, w celu uzyskania pełnych, natychmiastowych i długotrwałych efektów.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com