Pielęgnacja włosów

Wyjątkowe kosmetyki w Sephora pozwolą Ci w pełni zaspokoić potrzeby włosów. Szampony wzbogacone naturalnymi składnikami, odżywki i maski są Twoim sekretem pięknej fryzury. Twoje włosy odzyskują blask, witalność i są znakomicie odżywione. Delikatne, aksamitne konsystencje i piękne zapachy sprawiają z kolei, że zapragniesz, aby chwile spędzane na pielęgnacji włosów trwały w nieskończoność.



517 Produktów
  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Water Boi

    Odżywka regenerująca w sprayu bez spłukiwania
    200 ml

    Od

    89,00 zł

    77,50 zł / 100ml

    180

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • 999,00 zł

    123,33 zł / 100g

    Brak opinii

  • Wyłączność

    AMIKA

    Midnight Mender

    Wzmacniająca maska na włosy na noc
    100 ml

    86,90 zł

    86,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    219,00 zł

    -60%

    893
  • COLOR WOW

    Texas Hold'em

    Mocny lakier do włosów
    234 ml

    159,00 zł

    67,95 zł / 100ml

    23
  • FABLE & MANE

    Root Refresh

    Odświeżający suchy szampon
    33 g

    132,00 zł

    400,00 zł / 100g

    229
  • Wyłączność

    AMIKA

    Forget Frizz

    Szampon przeciw puszeniu się włosów
    275 ml

    54,90 zł

    19,96 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    139,00 zł

    -60%

    1134
  • Wyłączność

    DYSON

    Chitosan

    Pre-Style Krem, Naturalnie do mocno kręconych, Lekka konsystencja
    30ml

    100,90 zł

    336,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    135,00 zł

    -25%

    22
  • Wyłączność

    DYSON

    Chitosan

    Pre-Style Krem, Naturalnie do mocno kręconych, Bogate odżywienie
    30ml

    100,90 zł

    336,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    135,00 zł

    -25%

    43
  • Wyłączność

    DYSON

    Chitosan

    Pre-Style Krem, Naturalnie proste do falowanych, Bogate odżywienie
    30ml

    135,00 zł

    450,00 zł / 100ml

    37
  • Wyłączność

    AMIKA

    Forget Frizz

    Odżywka przeciw puszeniu się włosów
    275 ml

    104,00 zł

    37,82 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    139,00 zł

    -25%

    1099
  • OUAI

    Thickening Spray

    Spray zagęszczający i zwiększający objętość włosów
    177 ml

    155,00 zł

    87,57 zł / 100ml

    2135
  • CHAMPO

    Pitta volumising Shampoo

    Szampon zwiększający objętość
    260 ml

    Od

    55,00 zł

    45,77 zł / 100ml

    549

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • COLOR WOW

    Dreaming

    Zaawansowana kuracja regeneracyjna do włosów
    215 ml

    163,00 zł

    75,81 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    219,00 zł

    -25%

    695
  • Wyłączność

    DYSON

    Dyson Supersonic Nural™

    Suszarka do włosów Curly+Coily
    Pastelowy róż/Różowe złoto

    2199,00 zł

    333,69 zł / 100g

    729
  • L'Oréal Professionnel

    Absolut Repair Molecular

    Zestaw produktów odbudowujących włosy.
    100ml + 75ml

    149,00 zł

    85,14 zł / 100ml

    6
  • HAIR RITUEL BY SISLEY

    50+50+20ml

    345,00 zł

    287,50 zł / 100ml

    1
  • Try me

    AVEDA

    Miraculous Oil

    Olejek do włosów
    50 ml

    255,00 zł

    510,00 zł / 100ml

    829
  • 145,00 zł

    58,00 zł / 100ml

    49

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • OLAPLEX

    No.5 Fine Bond Maintenance®

    Odżywka do włosów
    250 ml

    145,00 zł

    58,00 zł / 100ml

    76

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    112,00 zł

    149,33 zł / 100ml

    516

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • OUAI

    Wave Spray

    Spray do falowania włosów
    89 ml

    Od

    79,00 zł

    88,76 zł / 100ml

    1280

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • KÉRASTASE

    Première

    naprawcza odżywka dekalcyfikująca
    200ml

    249,00 zł

    99,60 zł / 100ml

    386
  • Od

    185,00 zł

    74,00 zł / 100ml

    1144

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • KÉRASTASE

    Première

    odbudowująco naprawcza maska
    200ml

    319,00 zł

    159,50 zł / 100ml

    140

24 produkty z 517

Podstawą codziennej pielęgnacji jest maska Sephora dzięki skoncentrowanym składnikom błyskawicznie przywróci Twojej fryzurze doskonałą kondycję. Pamiętaj jednak o tym, aby stosować ją nie tylko jako ratunek dla włosów zniszczonych, lecz także dołączyć do rutynowej pielęgnacji. Żeby nadać fryzurze wymarzoną formę, sięgnij po kosmetyki do stylizacji. Delikatne pianki pomogą Ci nie tylko zdefiniować loki, lecz także utrwalą fryzurę. Prostownica czy lokówka sprawią, że w kilka chwil wymodelujesz włosy. W Sephora doskonale rozumiemy potrzeby Twoich włosów, dlatego proponujemy Ci różnorodne produkty, dzięki którym zapewnisz im kompleksową pielęgnację i uzyskasz wymarzoną fryzurę.