Włosy

Niesforne, puszące się, cienkie albo pozbawione blasku? Włosy często żyją swoim życiem i nie dają sobie dyktować warunków. Na szczęście w Sephora znajdziesz setki produktów, które pomogą ci ujarzmić nieposłuszne pasma. Pożegnaj bad hair days i rozpocznij włosową rewolucję na własnych zasadach!



1017 Produktów
  • Nowość

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Strong Hold Hairspray

    Bardzo drobny, szybkoschnący, trwały lakier do włosów
    300 ml

    139,00 zł

    46,33 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    GUERLAIN

    50 ml + 40 ml + 40 ml

    669,00 zł

    514,62 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    669,00 zł

    1.338,00 zł / 100ml

    9
  • Nowość

    K18

    Future IQ™

    Serum do włosów przedłużające żywotność i przeciw wypadaniu
    90 ml

    539,00 zł

    598,89 zł / 100ml

    339
  • Nowość

    FABLE & MANE

    Glossy Styling Hair Oil

    Nabłyszczający olejek do stylizacji z shikakai
    75 ml

    155,00 zł

    206,67 zł / 100ml

    220
  • Nowość

    AVEDA

    One For All Leave-In Elixir

    Odżywka bez spłukiwania
    30 ml

    Od

    59,00 zł

    196,67 zł / 100ml

    2

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Nowość

    LUARE

    The Coastal Comb®

    luksusowy grzebień do włosów
    Dune

    290,00 zł

    29.000,00 zł / 100g

    1
  • Nowość

    GHD

    Sculpt Styler

    Prostownica do włosów
    Czarny

    1980,00 zł

    217,58 zł / 100g

    Brak opinii

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Nowość

    SOL DE JANEIRO

    Leite Café Perfume Mist

    Perfumowana mgiełka do ciała i włosów
    90 ml

    109,00 zł

    121,11 zł / 100ml

    132
  • Nowość

    SOL DE JANEIRO

    Leite Néctar Perfume Mist

    Perfumowana mgiełka do ciała i włosów
    90 ml

    109,00 zł

    121,11 zł / 100ml

    190
  • Nowość

    GISOU

    Style, Shine & Spritz Trio

    Zestaw do pielęgnacji włosów
    20 ml + 2x50 ml

    259,00 zł

    215,83 zł / 100ml

    3
  • Nowość

    OLAPLEX

    °7 Shine Serum

    Nabłyszczająca mgiełka-olejek-serum do włosów
    80 ml

    180,00 zł

    225,00 zł / 100ml

    502
  • Nowość

    EISENBERG

    Essential Biphase Essence

    Regenerujący olejek wodny
    100 ml

    375,00 zł

    375,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    GISOU

    50 ml

    179,00 zł

    358,00 zł / 100ml

    12
  • COLOR WOW

    Money Mist

    Luksusowa odżywka w sprayu bez spłukiwania dla lśniących włosów
    50 ml

    85,00 zł

    170,00 zł / 100ml

    739
  • COLOR WOW

    Dream Big

    zestaw do włosów
    75ml + 75ml + 50ml

    159,00 zł

    79,50 zł / 100ml

    Brak opinii

  • COLOR WOW

    Color Wow Dream Smooth

    Zestaw do włosów
    75ml + 75ml + 50ml

    159,00 zł

    79,50 zł / 100ml

    8
  • COLOR WOW

    Money Laundering

    Szampon Nawilżający
    250 ml

    189,00 zł

    75,60 zł / 100ml

    710
  • COLOR WOW

    Money Laundering

    Odżywka nabłyszczająca
    200 ml

    189,00 zł

    75,60 zł / 100ml

    702
  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Imposter

    Suchy szampon zwiększający objętość Invisi-Boost
    48 g

    115,00 zł

    239,58 zł / 100g

    241
  • GHD

    Once again

    Suchy szampon
    200ml

    110,00 zł

    82,09 zł / 100g

    Brak opinii

  • KERASTASE

    Gloss Absolu

    Rozświetlająca odżywka w formacie mini
    75 ml

    85,00 zł

    113,33 zł / 100ml

    656
  • GHD

    Glide+

    Szczotka z funkcją ogrzewania
    czarny

    780,00 zł

    78.000,00 zł / 100g

    Brak opinii

  • GHD

    Glide+ max

    Szczotka naгріwania
    czarny

    780,00 zł

    152,94 zł / 100g

    Brak opinii

24 produkty z 1017