Nuty zapachowe

Perfumy, których używasz, bardzo dużo mówią o Twojej osobowości. Znajdź dla siebie odpowiedni zapach, pamiętając o tym, by nie decydować się na przypadkową kompozycję. Aby uniknąć rozczarowań, sprawdź, jakie nuty zapachowe kryją w sobie interesujące Cię perfumy. Niezależnie od tego, czy szukasz aromatu kwiatowego, drzewnego, świeżego czy orientalnego Sephora będzie Twoim zaufanym przewodnikiem po świecie najpiękniejszych aromatów ze wszystkich kategorii zapachowych.



1269 Produktów
  • ARMANI

    My Way

    Woda Perfumowana
    30 ml

    Od

    409,00 zł

    1.363,33 zł / 100ml

    24004

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • CHLOÉ

    30 ml

    Od

    309,00 zł

    1.030,00 zł / 100ml

    1068

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • GUERLAIN

    L'Homme Idéal Extreme

    Woda perfumowana
    50 ml

    Od

    495,00 zł

    990,00 zł / 100ml

    10

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • GUCCI

    30 ml

    Od

    287,90 zł

    959,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    385,00 zł

    -25%

    1719

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Try me

    RABANNE FRAGRANCES

    1 Million

    Parfum kwiatowo-skórzany
    50 ml

    Od

    509,00 zł

    1.018,00 zł / 100ml

    3616

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • ISSEY MIYAKE

    Fusion D'Issey

    słoneczna woda toaletowa fougère
    100 ml

    Od

    219,90 zł

    309,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    489,00 zł

    -36%

    1086

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DIOR

    J'adore

    Eau de Toilette Roller-Pearl dla kobiet - Podróżny format Roller-Pearl
    20 ml

    259,00 zł

    1.295,00 zł / 100ml

    24
  • GIVENCHY

    Irresistible

    Woda Perfumowana
    80 ml

    Od

    509,90 zł

    637,37 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    719,00 zł

    -29%

    415

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • Wyłączność

    NARCISO RODRIGUEZ

    For Her Pure Musc

    szyprowo-piżmowa woda perfumowana w formacie podróżnym
    10 ml

    105,00 zł

    1.050,00 zł / 100ml

    7
  • CAROLINA HERRERA

    Good Girl

    Olejek do nóg
    150 ml

    299,00 zł

    199,33 zł / 100ml

    5
  • Wyłączność

    ACQUA DI PARMA

    Signature Yuzu

    Woda perfumowana
    100 ml

    1235,00 zł

    1.235,00 zł / 100ml

    8
  • TOM FORD

    Beau de Jour

    Woda pefumowana
    100 ml

    999,00 zł

    999,00 zł / 100ml

    427
  • TOM FORD

    Soleil Blanc

    Olejek do ciała
    45 ml

    Od

    249,00 zł

    553,33 zł / 100ml

    343

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DOLCE & GABBANA

    The One For Men Intense

    Woda perfumowana
    50 ml

    373,90 zł

    747,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    535,00 zł

    -30%

    7
  • DOLCE & GABBANA

    The Only One Intense

    Woda perfumowana
    30 ml

    Od

    399,00 zł

    1.330,00 zł / 100ml

    11

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • HERMÈS

    L'Ombre des Merveilles

    Woda perfumowana
    50 ml

    Od

    589,00 zł

    1.178,00 zł / 100ml

    2

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • LANCÔME

    50 ml

    Od

    394,90 zł

    789,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    595,00 zł

    -33%

    1161

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • DIOR

    Dior Homme

    Dezodorant w sztyfcie dla mężczyzn
    75 g

    209,00 zł

    278,67 zł / 100g

    3
  • HUGO BOSS

    BOSS Alive

    Woda perfumowana
    30 ml

    359,00 zł

    1.196,67 zł / 100ml

    86

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DIOR

    Dior Homme

    Energetyzujący, perfumowany żel pod prysznic dla mężczyzn
    200 ml

    235,00 zł

    117,50 zł / 100ml

    2
  • DIOR

    Dior Homme

    Woda toaletowa dla mężczyzn
    50 ml

    Od

    357,00 zł

    714,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    449,00 zł

    1286

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • CALVIN KLEIN

    CK EVERYONE

    Woda toaletowa
    50 ml

    Od

    153,00 zł

    306,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    219,00 zł

    -30%

    1527

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • CAROLINA HERRERA

    Good Girl

    Woda perfumowana Roll-on
    10 ml

    109,00 zł

    1.090,00 zł / 100ml

    1547
  • DIOR

    Sauvage Eau de Toilette

    Świeże cytrusowe drzewne nuty limitowana edycja
    60 ml

    Od

    286,00 zł

    748,33 zł / 100ml

    1179

    Dostępne w 5 pojemnościach

24 produkty z 1269

Aby odnaleźć zapach świetnie współgrający z różnymi aspektami Twojej osobowości, weź pod uwagę perfumy z nutami zapachowymi, które są Ci szczególnie bliskie i w jakiś sposób Cię przypominają. Możesz być pewna, że Sephora pomoże Ci dokonać prawidłowego wyboru. Skorzystaj z podziału perfum na główne rodziny zapachowe. Uważasz się za osobę ciepłą i odważną? Odkryj urok orientalnych aromatów. Przekonaj się, że niejedna tego typu kompozycja zdobędzie Twoje szczególne zainteresowanie. Szukasz nietuzinkowego połączenia świeżości i zmysłowości? Daj się oczarować orzeźwiającym perfumom z rodziny zapachów cytrusowych. Jeśli wolisz ujmująco delikatne i kobiece wonie, koniecznie postaw na kwiatowe aromaty, które znakomicie podkreślą Twoją subtelną naturę. To jednak dopiero początek - możliwości jest całe mnóstwo! Przeróżne połączenia nut drzewnych, korzennych, kwiatowych i waniliowych tworzą fascynujące, często wręcz magnetyczne zapachy. Trudno się im oprzeć! Znajdź najlepsze perfumy dla mężczyzn lub najpiękniejsze perfumy dla kobiet, korzystając z dużego ułatwienia, jakim jest klasyfikacja na nuty zapachowe!