Promocja obowiązuje od 20.05.2022r (od godziny 20:00) do 22.05.2022r. (do godziny 23:59 lub do wyczerpania zapasów) na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania rabatu -20% przy zakupach za min. 269zł. Dodatkowo, przy zakupach za min. 400zł (kwota po rabacie) dla członków Klubu Sephora lub przy zakupach w aplikacji – prezent do wyboru. Lista prezentów pojawia się w koszyku, pod przyciskiem ‘Zmień’, po wpisaniu kodu na sephora.pl. W aplikacji wybór prezentu nie będzie możliwy. Oferta obowiązuje z kodem: SUN. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi rabatami, kuponami oraz ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy zakupu produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.bit.ly/wykluczone. Promocja obowiązuje w opcji Click&Collect, natomiast bez prezentu.
Jakiego produktu szukasz?

Rozwiązania dla potrzeb Twojej skóry i włosów

Ich obecność w składzie produktu pielęgnacyjnego jest gwarancją skuteczności, którą możesz poczuć. Mówimy tu o superskładnikach, które oferują najlepsze ze swoich właściwości, aby wzmocnić skórę i włosy.


Odkrywamy na nowo witaminę C, która dodaje skórze blasku, kwas hialuronowy, który ją ujędrnia, kwasy AHA i BHA, które złuszczają i wspomagają odnowę komórek, nie wspominając o retinolu, peptydach, kolagenie czy kwasie salicylowym, które uwydatniają Twoje wyjątkowe piękno.

Czytaj więcej