APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Tylko online

Scalp Revival Charcoal - Szampon złuszczający

119,90 zł

53,05 zł / 100ml

226 ml53,05 zł / 100ml

BRIOGEO

Scalp Revival Charcoal - Szampon złuszczający

119,90 zł

185,00 zł

-35.2%

226 ml53,05 zł / 100ml

MEN BOX

Men Box w prezencie przy zakupie produktów z kategorii Mężczyzna za min. 499 zł. Użyj kodu: MENBOX

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

Produkt niedostępny


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis



    Kremowy szampon o działaniu złuszczającym Scalp Revival od Briogeo zawiera delikatne środki myjące pochodzące z orzecha kokosowego oraz złuszczające pochodzenia roślinnego - delikatnie usuwają martwy naskórek i zanieczyszczenia ze skóry głowy oraz włosów.

    Szampon zawiera mieszankę oleju kokosowego, pantenolu i bogatego w składniki odżywcze oleju z drzewa herbacianego, które łagodzą suchą i podrażnioną skórę głowy, jednocześnie pomagając jej przywrócić równowagę i nawilżenie.Natomiast binchotan (głęboko oczyszczający biały węgiel) usuwa zanieczyszczenia ze skóry głowy oraz włosów.

    By dowiedzieć się więcej o programie Clean at Sephora, kliknij tutaj

    Vegan : Produkty opracowane bez składników pochodzenia zwierzęcego

Opinie

4.5/5

(99 Opinie)

Wszystko (99)

(66)

(20)

(10)

(3)

(0)

  • 19 wrz 2026

    Liza

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Favorite Scalp Scrub

    My favourite scalp scrub hands down! I have lost count of how many tubs I have been through. Very effective but gentle scrub...

    Pierwotnie opublikowane na Sephora-uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 29 cze 2026

    Laiba

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Its nice

    Both my husband and brother love it. Its easier to use for men as they have shorter hair… but its a great scrub to deal with...

    Pierwotnie opublikowane na Sephora-uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 99

ODKRYJ MARKĘ
BRIOGEO

Inspirująca gama produktów do pielęgnacji włosów od Briogeo jest odpowiednich do wszystkich typów włosów - została zaprojektowana przy użyciu najlepszych z naturalnych składników.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com