Quickliner for Lips Kredka do ust
Bezpieczne płatności
Promocja obowiązuje od 21.03.2023r. do 22.03.2023r. na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania rabatu -20% na produkty do makijażu przy ich zakupie za min. 199 zł. Promocja obowiązuje z kodem: WIOSNA. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami - w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy zakupu produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.bit.ly/wykluczone. Promocja obowiązuje w opcji Click&Collect.
Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów boxa na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania prezentowego boxa przy zakupach za min. 349 zł. Oferta obowiązuje z kodem: SKINCAREBOX. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami - w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy zakupu produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.bit.ly/wykluczone. Promocja nie obowiązuje w opcji Click&Collect. Zawartość boxa: Dr Jart Cicapair CCT 5ml, Dermalogica Dynamic Skin Retinol 3ml, Drunk Elephant Protini 5ml, Erborian BB Cream Clair 5ml, Ole Henriksen Banana Briaght Vitamin C Serum 7ml, La Neige Water Bank,Hydrating Gel 10ml, Byoma Creamy Jelly Cleanser 10ml, Pai Rosehip face oil 10ml.
Oferta ważna wyłącznie na Sephora.pl, przy zakupach realizowanych drogą wysyłkową. Nie łączy się z innymi promocjami, nie dotyczy produktów przecenionych oraz kosztów wysyłki. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Oferta nie obowiązuje w opcji Click&Collect. Kosmetyczka zawiera: MS 100h 15ml, All About Eyes 5 ml; High Impact Mascara 3,5 ml; Take The Day off Make Up Remover 30ml; All About Clean Liquid Facial Soap 30ml.
-
Opis
Trwała konturówka do ust. Stosuj konturówkę do obrysowania i podkreślenia ust lub do wyrównania ich powierzchni przed nałożeniem pomadki dla zapewnienia większej trwałości. Nieprzesuszająca formuła sprawia, że pomadka dłużej utrzymuje się na ustach. Konturówka zapobiega rozmazywaniu się pomadki. Nie wymaga temperowania.
-
Zalecenia stosowania
Przygotuj usta na nałożenie koloru za pomocą produktu All About Lips . Wysuń jedynie na wysokość 1/8 cala (kredka nie chowa się, aby uniknąć narażania produktu na kontakt z powietrzem, które go wysusza). Użyj metody "kropka-kropka-kreska" aby w łatwy i dokładny sposób zaaplikować produkt: Narysuj dwie kropki na górnej wardze, kreskę na końcu dolnej wargi i następnie połącz wszystko. Aby uwydatnić kolor wypełnij usta kredką i użyj pomadki. Starannie zamknij, aby chronić formułę kredki. -
Składniki
Cyclopentasiloxane, Synthetic Beeswax, Oryza Sativa (Rice) Bran Wax, Arachidyl Behenate, Disteardimonium Hectorite, Microcrystalline Wax\Cera Microcristallina\Cire Microcristalline, Dimethiconol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, [+/- Titanium Dioxide (Ci 77891), Mica, Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499), Red 7 Lake (Ci 15850), Bismuth Oxychloride (Ci 77163), Manganese Violet (Ci 77742), Yellow 5 Lake (Ci 19140), Red 33 Lake (Ci 17200), Red 28 Lake (Ci 45410), Red 36 (Ci 12085), Red 6 (Ci 15850), Yellow 6 Lake (Ci 15985), Blue 1 Lake (Ci 42090), Orange 5 (Ci 45370), Red 22 Lake (Ci 45380), Red 30 Lake (Ci 73360), Carmine (Ci 75470)]
