Dlaczego nawilżenie?

Niezbędne kroki rytuału pielęgnacyjnego, serum i kremy działają razem. Podczas, gdy serum jest ukierunkowane na konkretny rodzaj skóry, krem nawilżający tworzy barierę ochronną pomiędzy skórą a otoczeniem.

SERUM

Serum wycelowane i leczące określone problemy skóry, szybko przenika do najgłębszych warstw skóry.

KREM

Krem nawilża skórę, zapobiegając jej wysuszeniu i utrzymując ją miękką w dotyku. Kremy pomagają zwiększyć zatrzymywanie wilgoci i pomagają w tworzeniu bariery ochronnej pomiędzy skórą a otoczeniem.

KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY

Kremy nawilżają skórę, zapobiegając jej wysuszeniu i utrzymując ją miękką w dotyku. Nawilżający krem przeciwstarzeniowy redukuje zmarszczki i ujędrnia skórę w celu uzyskania lepszego wyglądu.

KREM NA NOC

Skóra tak naprawdę nigdy nie śpi. W nocy skóra przechodzi w tryb rekonwalescencji, odzyskując siły po codziennej aktywności. Zwiększa się utrata wilgoci, a skóra jest bardziej podatna na odżywianie. Krem na noc jest niezbędny do zaspokojenia specyficznych potrzeb skóry w tym cennym czasie.

WYŁĄCZNOŚĆ
1
/1
Fresh #1 ikoniczny produkt do mycia twarzy
Nasz najlepiej sprzedający się produkt do mycia twarzy, Soy Face Cleanser, delikatnie działający płyn do mycia twarzy z proteinami sojowymi, który usuwa brud i makijaż bez pozbawiania skóry niezbędnego nawilżenia.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE ZASTOSOWANIA

Aby zmaksymalizować korzyści ujędrniające Black Tea Firming Corset Cream, zacznij od nałożenia niewielkiej ilości kremu na szyję. Wmasuj go w górę, wykonując okrężne ruchy od obojczyka do linii szczęki i powtórz czynność 3 razy. Następnie przesuwaj się w stronę twarzy, masując w górę od podbródka do czoła, aby odsłonić pięknie wyprofilowaną cerę.

TWOJA ULUBIONA PIELĘGNACJA OD FRESH!