DLACZEGO NAWILŻENIE?

Niezbędne kroki rytuału pielęgnacyjnego, serum i kremy działają razem. Podczas, gdy serum jest ukierunkowane na konkretny rodzaj skóry, krem nawilżający tworzy barierę ochronną pomiędzy skórą a otoczeniem.

SERUM

Serum wycelowane i leczące określone problemy skóry, szybko przenika do najgłębszych warstw skóry.

KREM

Krem nawilża skórę, zapobiegając jej wysuszeniu i utrzymując ją miękką w dotyku. Kremy pomagają zwiększyć zatrzymywanie wilgoci i pomagają w tworzeniu bariery ochronnej pomiędzy skórą a otoczeniem.

KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY

Kremy nawilżają skórę, zapobiegając jej wysuszeniu i utrzymując ją miękką w dotyku. Nawilżający krem przeciwstarzeniowy redukuje zmarszczki i ujędrnia skórę w celu uzyskania lepszego wyglądu.

KREM NA NOC

Skóra tak naprawdę nigdy nie śpi. W nocy skóra przechodzi w tryb rekonwalescencji, odzyskując siły po codziennej aktywności. Zwiększa się utrata wilgoci, a skóra jest bardziej podatna na odżywianie. Krem na noc jest niezbędny do zaspokojenia specyficznych potrzeb skóry w tym cennym czasie.

WYŁĄCZNOŚĆ

Rose Face Cream

Przeczytaj komentarz klientki:
„Ten krem jest po prostu niesamowity, zarówno pod względem zapachu i konsystencji, jak i – przede wszystkim – skuteczności. Nawilża skórę przez cały dzień, zapewniając dobre samopoczucie przy aplikacji. Mówiąc krótko, to jest po prostu idealny krem dla mnie.”

TWOJA ULUBIONA PIELĘGNACJA OD FRESH!