DAJ SIĘ UWIEŚĆ NASZYM KUSZĄCYM ZESTAWOM!

Odkryj nasze zestawy w limitowanej edycji, bardziej przyjazne środowisku, nadające się do recyklingu i wyprodukowane bez tworzyw sztucznych. Podziel się swoimi ulubionymi produktami Fresh w zestawach na wszystkie potrzeby i na każdą kieszeń!

Nawilżanie

RÓŻA

Produkty różane fresh są wzbogacone różami zebranymi w ich naturalnym środowisku w Turcji, Maroku i Bułgarii. W tych regionach, dzięki klimatowi i wiekowemu doświadczeniu, panują optymalne warunki do uprawy tych kwiatów. Różane produkty mają wyjątkowe właściwości nawilżające, działają w ukierunkowany sposób na suche i odwodnione strefy będące główną przyczyną starzenia się skóry.

Odmładzający

CZARNA HERBATA I KOMBUCZA

Czarna herbata jest najstarszym na świecie remedium odkrytym tysiące lat temu w Chinach, gdzie była uprawiana i uzyskała status leku i rytuału. Ma dużą zawartość antyoksydantów, które chronią przed działaniem wolnych rodników. Kombucza, czarna herbata poddana fermentacji, bogata w naturalne kwasy i witaminy, od tysięcy lat znana w Azji pod nazwą „eliksiru nieśmiertelności” charakteryzuje się właściwościami dynamizującymi i odtruwającymi. 

Blask

 LOTOS 

Lotos, obecny na Ziemi od ponad 138 milionów lat, w wielu kulturach azjatyckich uznany jest za świętość. Jest symbolem oczyszczenia w pełnym znaczeniu tego słowa, bo wznosi się do powierzchni wody, gdzie otwiera swój olśniewający kwiat. Skóra jest nawilżona, pierwsze oznaki starzenia są wyraźnie spowolnione dzięki formule nasyconej antyoksydantami.

#SPRINGISCOMING