Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Radiance-Plus Golden Glow Booster do Ciała - CLARINS
 

CLARINS

Radiance-Plus Golden Glow Booster do Ciała

Kilka kropli słonecznego koncentratu, a skóra bedzie złocista przez cały rok! Addition Concentré Eclat można dodać do każdego preparatu do pielęgnacji ciała Clarins, aby połączyć samoopalający efekt ...

Dowiedz się więcej
TO DO
30 ml
169,00zł
563,33zł / 100ml
Darmowa dostawa
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
dlaczego
to kochamy?
4-6 kropli koncentratu zmieszanych w dłoni z nawilżającym mleczkiem do ciała sprawi, że skóra zyska promienną opaleniznę skrojoną "na miarę".
Kilka kropli słonecznego koncentratu, a skóra bedzie złocista przez cały rok!
Addition Concentré Eclat można dodać do każdego preparatu do pielęgnacji ciała Clarins, aby połączyć samoopalający efekt z dobroczynnym działaniem nawilżającym i ujędrniającym typowym dla balsamów i mleczek do ciała.
Wyjątkowo prosta i w 100% pewna aplikacja, dla promiennej, zapierającej dech opalenizny, którą można stopniować do woli.

Do jakiego typu skóry ?
Odpowiedni do każdego rodzaju skóry.

W zagłębieniu dłoni, zaaplikuj regularną ilość używanego na co dzień balsamu do ciała, po czym dodaj 4-6 kropli Radiance-Plus Golden Glow Booster. Następnie dobrze wymieszaj i rozprowadź równomiernie, delikatnie wmasowując w ciało, zwracając szczególną uwagę podczas aplikacji na okolice kostek i kolan oraz łokci i nadgarstków. Po użyciu pamiętaj, aby dokładnie umyć ręce. W kolejnych dniach, w zależności od efektu, jaki chcesz uzyskać, kontynuuj aplikację 6 kropli dla zintensyfikowania opalenizny lub zmniejsz ilość do 4 kropli, aby utrzymać pożądany koloryt.

OSTRZEŻENIE! Produkt nie zawiera filtrów słonecznych i nie chroni przed oparzeniami słonecznymi. Ekspozycja skóry bez jej ochrony przed działaniem promieni słonecznych może wpływać na jej przedwczesne starzenie, zwiększać ryzyko raka skóry oraz być przyczyną innych niepożądanych skutków.

Zobacz opinie klientów