Szampony do włosów

Rozpieść swoje włosy, wybierając szampony w perfumerii Sephora. Wśród naszych propozycji znajdziesz produkty, które dopasują się do Twojego rodzaju włosów i zatroszczą się o ich znakomitą kondycję. Możesz mieć pewność, że te kosmetyki zadbają też o właściwe odżywienie skóry głowy. Zaskoczą Cię ponadto wyjątkowym i długotrwałym zapachem, który uczyni z kąpieli rytuał dla ciała i dla zmysłów.



156 Produktów
  • LIVING PROOF

    No Frizz Shampoo

    Szampon przeciw puszeniu się włosów
    236 ml

    129,00 zł

    54,66 zł / 100ml

    165
  • Od

    185,00 zł

    74,00 zł / 100ml

    1144

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • L'Oréal Professionnel

    Vitamino Color Spectrum

    Szampon z niebieskim pigmentem
    300 ml

    155,00 zł

    51,67 zł / 100g

    Brak opinii

  • RITUALS

    The Ritual of Sakura

    Kostka do mycia ciała i włosów
    100 gr

    39,90 zł

    39,90 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    59,00 zł

    -32%

    9
  • L'Oréal Professionnel

    300 ml

    155,00 zł

    51,67 zł / 100ml

    Brak opinii

  • L'Oréal Professionnel

    Vitamino Color Spectrum

    Szampon z zielonym pigmentem
    300 ml

    155,00 zł

    51,67 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Try me

    97,90 zł

    65,27 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    245,00 zł

    -60%

    14
  • Wyłączność

    AMIKA

    Normcore

    Szampon bez siarczanów
    275 ml

    125,00 zł

    45,45 zł / 100ml

    470
  • CHAMPO

    Vata hydrating Shampoo

    Szampon nawilżający
    260 ml

    Od

    46,90 zł

    18,04 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    119,00 zł

    -60%

    76

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CHAMPO

    Kapha balancing Shampoo

    Szampon oczyszczający
    260 ml

    Od

    46,90 zł

    18,04 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    119,00 zł

    -60%

    71

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • AVEDA

    Scalp Solutions Balancing Shampoo

    Szampon przywracający równowagę
    200 ml

    185,00 zł

    92,50 zł / 100ml

    56
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Szampon wzmacniająco-regenerujący

    naprawia, wzmacnia i chroni
    250 ml

    52,00 zł

    20,80 zł / 100ml

    57
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Szampon w kostce

    Superpieniący
    Szampon odżywczy (80 g)

    14,90 zł

    18,63 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    39,00 zł

    -61%

    27

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • 26,90 zł

    35,87 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    69,00 zł

    -61%

    Brak opinii

  • 26,90 zł

    35,87 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    69,00 zł

    -61%

    Brak opinii

  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Rich One

    Szampon regenerująco-nawilżający
    300 ml

    Od

    89,00 zł

    53,00 zł / 100ml

    379

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • 129,00 zł

    25,80 zł / 100ml

    5
  • L'Oréal Professionnel

    300ml

    Od

    145,00 zł

    48,33 zł / 100ml

    488

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • L'Oréal Professionnel

    500 ml - refill

    129,00 zł

    25,80 zł / 100ml

    6
  • MOROCCANOIL

    Scalp

    Równoważący szampon do skóry głowy
    250 ml

    139,00 zł

    55,60 zł / 100ml

    361
  • AVEDA

    Invati Ultra Advanced™ Shampoo Rich

    Szampon o bogatej formule
    200ml

    185,00 zł

    92,50 zł / 100ml

    1
  • AVEDA

    250ml

    179,00 zł

    71,60 zł / 100ml

    13
  • AVEDA

    Be Curly Advanced™

    Co-Wash Szampon
    350ml

    98,90 zł

    28,26 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    249,00 zł

    -60%

    4
  • Wyłączność

    AMIKA

    Big Hit

    Szampon zwiększający objętość
    275 ml

    139,00 zł

    50,55 zł / 100ml

    1823

24 produkty z 156