APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Extra Volume Shampoo - Szampon

129,00  zł

51,60 zł / 100ml

250 ml51,60 zł / 100ml

MOROCCANOIL

Extra Volume Shampoo - Szampon

129,00 zł

250 ml51,60 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Szampon zwiększający objętość od MOROCCANOIL to delikatny szampon, który nadaje cienkim i pozbawionym życia włosom większą objętość, odżywia je oraz dodaje im blasku.

    Formuła szamponu zawiera bogaty w antyoksydanty olej arganowy, który łagodnie oczyszcza włosy, nie obciążając ich. Ekstrakt z lipy srebrzystej sprawia, że włosy stają się grubsze, a zawarte w nim składniki odżywcze rewitalizują, ułatwiają rozczesywanie i nadają włosom połysk, miękkość i sprężystość. Włosy stają się zdrowsze i piękniejsze.

Opinie

4.3/5

(453 Opinie)

Wszystko (453)

(293)

(78)

(25)

(22)

(35)

  • 11 wrz 2026

    college567

    Potwierdzony zakup

    This smelled so good, but after a month of using it i didn't feel like it actually cleaned my scalp and I noticed my hair wa...

    Polecasz: Nie

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 05 wrz 2026

    Gabi

    25 do 34

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Miesiąc

    Bardzo lubię

    Dobrze oczyszcza włosy i nadaje im objętość. Polecam.

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 453

ODKRYJ MARKĘ
MOROCCANOIL

Moroccanoil to historia sukcesu, innowacyjność oraz nieustająca pogoń za bardzo efektywnymi produktami na bazie oleju. Wszystko zaczęło się od kultowego Moroccanoil Treatment, a rozwinęło się w pełną linię produktów pielęgnacji do włosów i ciała.

ODKRYJ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com