Włosy

Niesforne, puszące się, cienkie albo pozbawione blasku? Włosy często żyją swoim życiem i nie dają sobie dyktować warunków. Na szczęście w Sephora znajdziesz setki produktów, które pomogą ci ujarzmić nieposłuszne pasma. Pożegnaj bad hair days i rozpocznij włosową rewolucję na własnych zasadach!



1018 Produktów
  • Wyłączność

    BUMBLE AND BUMBLE

    14 g

    36,90 zł

    263,57 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    75,00 zł

    -50%

    147
  • Tylko online

    BRIOGEO

    Farewell Frizz

    Krem do styliazcji z ochrona termiczną
    118 ml

    74,90 zł

    63,47 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    115,00 zł

    -34%

    51
  • BUMBLE AND BUMBLE

    Thickening

    Trial Set
    3 x 60ml

    122,90 zł

    68,28 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    219,00 zł

    -43%

    1
  • HAIR RITUEL BY SISLEY

    Regenerating Hair Care Mask

    Regenerująca maska do włosów
    200 ml

    445,00 zł

    222,50 zł / 100ml

    27
  • Wyłączność

    BUMBLE AND BUMBLE

    Thickening Spray

    Base de pré-coiffage épaississante volume format voyage
    60 ml

    34,90 zł

    58,17 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    69,00 zł

    -49%

    65
  • Wyłączność

    BUMBLE AND BUMBLE

    250 ml

    115,90 zł

    46,36 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    189,00 zł

    -38%

    318
  • HAIR RITUEL BY SISLEY

    Revitalizing Fortifying Serum

    Serum rewitalizujące do skóry głowy
    60 ml

    889,00 zł

    1.481,67 zł / 100ml

    32
  • DR IRENA ERIS

    Platinum Men

    Żel do mycia ciała i włosów
    200 ml

    125,00 zł

    62,50 zł / 100ml

    Brak opinii

  • BUMBLE AND BUMBLE

    Bond-building

    Trial Set
    3 x 60ml

    122,90 zł

    204,83 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    229,00 zł

    -46%

    Brak opinii

  • Tylko online

    BRIOGEO

    Be Gentle, Be Kind Kale

    Odżywka do włosów
    354 ml

    84,90 zł

    23,01 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    129,00 zł

    -34%

    4
  • Tylko online

    BRIOGEO

    Farewell Frizz

    Odżywka wygładzająca
    236 ml

    65,90 zł

    27,92 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    115,00 zł

    -42%

    Brak opinii

  • Wyłączność

    CAROLINA HERRERA

    Good Girl Hair Mist

    Mgiełka do włosów
    30 ml

    259,00 zł

    863,33 zł / 100ml

    6
  • Wyłączność

    BUMBLE AND BUMBLE

    Tonic Primer

    baza do włosów
    150 ml

    115,90 zł

    77,27 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    189,00 zł

    -38%

    634
  • AVEDA

    Nutriplenish® Conditioner

    Odżywka do włosów o działaniu nawilżającym
    50 ml

    21,90 zł

    43,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    40,90 zł

    -46%

    2
  • OUAI

    St Barts Scalp & Body Scrub

    Peeling do skóry głowy
    250 ml

    199,00 zł

    79,60 zł / 100g

    2050
  • Wyłączność

    BUMBLE AND BUMBLE

    Surf Infusion

    Spray do włosów
    100 ml

    73,90 zł

    73,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    185,00 zł

    -60%

    432
  • UNBOTTLED

    75 g

    26,90 zł

    35,87 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    68,00 zł

    -60%

    3
  • HAIR RITUEL BY SISLEY

    Revitalizing Smoothing Shampoo

    Szampon dyscyplinujący do włosów
    200ml

    359,00 zł

    179,50 zł / 100ml

    10
  • Wyłączność

    BUMBLE AND BUMBLE

    Thickening Conditioner

    Odżywka zwiększająca objętość
    250 ml

    82,90 zł

    33,16 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    209,00 zł

    -60%

    62
  • GLOV

    GLOV Hair Wrap, turban

    79,00 zł

    17
  • Wyłączność

    61,90 zł

    49,52 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    99,00 zł

    -37%

    Brak opinii

  • Tylko online

    BRIOGEO

    Farewell Frizz

    Wygładzający szampon do włosów
    236 ml

    45,90 zł

    19,45 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    79,90 zł

    -42%

    1
  • Wyłączność

    KORRES

    150 ml

    52,90 zł

    35,27 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    89,00 zł

    -40%

    1
  • Wyłączność

    99,90 zł

    39,96 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    107,90 zł

    -7%

    225

24 produkty z 1018