APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Włosy

Niesforne, puszące się, cienkie albo pozbawione blasku? Włosy często żyją swoim życiem i nie dają sobie dyktować warunków. Na szczęście w Sephora znajdziesz setki produktów, które pomogą ci ujarzmić nieposłuszne pasma. Pożegnaj bad hair days i rozpocznij włosową rewolucję na własnych zasadach!



1021 Produktów
  • GLOV

    Pink 1 szt.

    65,90 zł

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    129,00 zł

    -48%

    Brak opinii

  • GLOV

    Bag Red 1 szt.

    51,90 zł

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    99,00 zł

    -47%

    3
  • GLOV

    Eco-Friendly Sports Hair Wrap

    Ultrachłonny turban sportowy
    White

    Od

    33,90 zł

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    65,00 zł

    -47%

    1

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • OLAPLEX

    Volumizing Blow Dry Mist

    Mgiełka do stylizacji zwiększająca objętość
    150 ml

    145,00 zł

    96,67 zł / 100ml

    30
  • Nowość

    1899,00 zł

    88,78 zł / 100g

    4751
  • SOL DE JANEIRO

    Rio Radiance

    Mgiełka zapachowa
    90 ml

    Od

    109,00 zł

    121,11 zł / 100ml

    2189

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • BUMBLE AND BUMBLE

    60 ml

    26,90 zł

    44,83 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    69,00 zł

    -61%

    Brak opinii

  • BUMBLE AND BUMBLE

    150 ml

    82,90 zł

    55,27 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    209,00 zł

    -60%

    306
  • BUMBLE AND BUMBLE

    Seaweed Scalp Scrub

    Peeling do skóry głowy
    200 ml

    101,90 zł

    50,95 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    255,00 zł

    -60%

    360
  • BUMBLE AND BUMBLE

    250 ml

    118,90 zł

    47,56 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    189,00 zł

    -37%

    249
  • BUMBLE AND BUMBLE

    200 ml

    82,90 zł

    41,45 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    209,00 zł

    -60%

    322
  • BUMBLE AND BUMBLE

    61 ml

    41,90 zł

    69,83 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    69,00 zł

    -39%

    2
  • SOL DE JANEIRO

    Brazilian Joia™

    Szampon wzmacniający i wygładzający
    90 ml

    Od

    59,00 zł

    65,56 zł / 100ml

    3046

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • SOL DE JANEIRO

    Brazilian Joia™

    Odżywka wzmacniająca i wygładzająca
    90 ml

    Od

    59,00 zł

    65,56 zł / 100ml

    2581

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • LABORATOIRE ERIS

    Hair Accelerator

    Szampon zagęszczający włosy
    200 ML

    109,00 zł

    54,50 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    159,00 zł

    -31%

    Brak opinii

  • 389,00 zł

    134,14 zł / 100ml

    149
  • GUERLAIN

    200 ml

    439,00 zł

    219,50 zł / 100ml

    118
  • 389,00 zł

    134,14 zł / 100ml

    136
  • AVEDA

    Zestaw do włosów Invati

    Zestaw do pielęgnacji włosów cienkich
    2 x 200 ml + 30 ml

    305,00 zł

    50,83 zł / 100g

    5
  • MOROCCANOIL

    Après-Shampooing Soin Couleur

    Odżywka do włosów farbowanych
    250 ml

    135,00 zł

    54,00 zł / 100ml

    321
  • MOROCCANOIL

    Shampooing Soin Couleur

    Szampon do włosów farbowanych
    250 ml

    129,00 zł

    51,60 zł / 100ml

    332
  • COLOR WOW

    Flo Entry

    Serum nawilżające do włosów kręconych
    295 ml

    145,00 zł

    49,15 zł / 100ml

    569
  • COLOR WOW

    Snag Free

    Szampon rozplątujący dla włosów kręconych
    295 ml

    139,00 zł

    47,12 zł / 100ml

    371
  • COLOR WOW

    Hooked

    Szampon do włosów kręconych
    295 ml

    94,90 zł

    32,17 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    145,00 zł

    -34%

    366

24 produkty z 1021