Kosmetyki nawilżające do twarzy

Twoja skóra wymaga nieustannej troski. Zadbaj o nią, zapewniając jej właściwe nawilżanie i odżywienie. To najprostszy sposób na to, aby przez długie lata cieszyć się jej pięknym i młodym wyglądem. Wiemy o tym doskonale, dlatego w Sephora proponujemy Ci wiele specjalistycznych kosmetyków. Produkty o przemyślanych składach błyskawicznie wnikają w głębokie warstwy skóry, zapobiegając utracie wody.



603 Produkty
  • SHISEIDO

    Bio-Performance Skin Filler Serum

    Refill serum do twarzy
    2 x 30 ml

    1059,00 zł

    1.765,00 zł / 100ml

    1243
  • LANCÔME

    UV Expert

    Aqua Gel
    50 ml

    204,90 zł

    409,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    289,00 zł

    -29%

    Brak opinii

  • LANCÔME

    50 ml

    193,90 zł

    387,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    289,00 zł

    -32%

    Brak opinii

  • 2389,00 zł

    4.778,00 zł / 100ml

    3
  • THE INKEY LIST

    10% Urea Moisturizer

    Serum do twarzy
    50 ml

    26,90 zł

    53,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    92,00 zł

    -70%

    Brak opinii

  • Tylko online

    149,00 zł

    248,33 zł / 100ml

    5
  • Wyłączność

    ERBORIAN

    Skin Therapy

    Olejek na noc
    10 ml

    Od

    99,00 zł

    990,00 zł / 100ml

    262

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Od

    178,90 zł

    357,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    449,00 zł

    -60%

    2

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • ORIGINS

    Ginzing™

    Energetyzujący żel-krem nawilżający z kofeiną + niacynamidem
    30 ml

    69,90 zł

    233,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    119,00 zł

    -41%

    11

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • SEASONLY

    Radiance Booster

    Serum wzmacniające blask
    10 ml

    107,90 zł

    1.079,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    155,00 zł

    -30%

    Brak opinii

  • SEASONLY

    15 ml

    61,90 zł

    412,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    155,00 zł

    -60%

    3
  • SEASONLY

    Light Cream

    Krem do twarzy
    40 ml

    129,90 zł

    324,75 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    189,00 zł

    -31%

    Brak opinii

  • SEASONLY

    Fluid Cream

    Krem do twarzy
    30 ml

    70,90 zł

    236,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    124,90 zł

    -43%

    Brak opinii

  • SEASONLY

    Anti-thirsty Serum

    Serum nawilżające do twarzy
    15 ml

    53,90 zł

    359,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    93,90 zł

    -42%

    1
  • SEASONLY

    Overnight Oil

    Odżywcza kuracja do twarzy
    15 ml

    78,90 zł

    526,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    199,00 zł

    -60%

    Brak opinii

  • FRESH

    Rose Face Mask

    Nawilżająca różana maska na twarz
    30 ml

    Od

    84,90 zł

    283,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    132,00 zł

    -35%

    133

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • TAN LUXE

    Self-Tan Facial Cream

    Nawilżający samoopalający krem do twarzy
    65 ml

    229,00 zł

    458,00 zł / 100ml

    58
  • Tylko online

    YOUTH TO THE PEOPLE

    Triple Peptide + Cactus Oasis Serum

    Nawilżające serum do twarzy i szyi
    30 ml

    109,90 zł

    366,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    275,00 zł

    -60%

    1504
  • CLARINS

    15 ml

    229,00 zł

    1.526,67 zł / 100ml

    126
  • CLARINS

    Beauty Flash

    Peeling w płynie z kwasami
    50 ml

    225,00 zł

    450,00 zł / 100ml

    246
  • PIXI

    Dream-yEYE

    Replenishing PM Patches
    30 par / 60 płatków

    125,00 zł

    208,33 zł / 100ml

    8
  • SHISEIDO

    50 ml

    169,00 zł

    338,00 zł / 100ml

    11
  • SUMMER FRIDAYS

    Jet Lag Mask

    maska nawilżająca
    28 g

    Od

    129,00 zł

    460,71 zł / 100g

    1078

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • SHISEIDO

    50 ml

    175,00 zł

    350,00 zł / 100ml

    7

24 produkty z 603

Mróz, promieniowanie słoneczne, przybywanie w klimatyzowanym lub ogrzewanym pomieszczeniu to czynniki przyczyniające się do odwodnienia skóry. Z tego względu nawilżanie i odżywienie jest obowiązkowym rytuałem w Twoim rozkładzie dnia. Poświęć kilka chwil swojej skórze i zagwarantuj jej znakomitą kondycję razem z Sephora. Dla przesuszonej skóry niezastąpione będą kremy i balsamy wzbogacone naturalnymi olejkami. Jojoba, olej kokosowy czy arganowy pozwolą jej odzyskać aksamitną gładkość i przywrócą blask. Idealną równowagę między nawilżaniem i odżywieniem zapewni Twojej skórze Krem Lancôme, żel Clinique czy balsam Estée Lauder zadbają o odpowiednie nawodnienie Twojej skóry przez cały rok. Ich kremowa konsystencja i łagodny zapach sprawią, że na nowo pokochasz codzienną pielęgnację. Dzięki Sephora odkryjesz kosmetyki, które odpowiedzą na potrzeby Twojej skóry.

Na przykład: name@example.com