APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Serum rozświetlające do twarzy

82,00  zł

273,33 zł / 100ml

30 ml273,33 zł / 100ml

Produkt wykluczony z promocji

BYOMA

Serum rozświetlające do twarzy

82,00 zł

30 ml273,33 zł / 100ml

Dostawa do domu lub paczkomatu

Od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis



    To silne serum rozświetlające do twarzy wyraźnie poprawia odcień i strukturę skóry, nadając jej jednolity i promienny wygląd.

    Lekka formuła wyraźnie rozświetla skórę i pomaga zmniejszać zmiany hiperpigmentacyjne oraz niejednolity koloryt już po pierwszym użyciu. Zawiera nasz unikalny kompleks trójceramidowy (ceramidy, cholesterol i kwasy tłuszczowe) oraz niacynamid, aby rozświetlać i ujednolicać cerę, a także kwas hialuronowy, aby intensywnie ją nawilżać. Wzmacnia także funkcje bariery skórnej. Jednocześnie pomaga chronić skórę przed szkodliwym wpływem środowiska i zapewnia działanie antyoksydacyjne.

    Przy codziennym stosowaniu serum sprawia, że skóra staje się bardziej promienna, rozświetlona i nawilżona.

    Produkty są testowane i zatwierdzane przez dermatologów. Nie zawierają olejów, alkoholu ani substancji zapachowych. Nie zatykają porów. Są tworzone na bazie substancji roślinnych i nie są testowane na zwierzętach.

    Vegan : Produkty opracowane bez składników pochodzenia zwierzęcego

Opinie

4.6/5

(300 Opinie)

Wszystko (300)

(225)

(51)

(15)

(6)

(3)

  • 25 wrz 2026

    MAWA

    Opinia testera

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 24 wrz 2026

    basiaaa

    Powyżej 54 lat

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od Sześć miesięcy

    super

    super

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 300

ODKRYJ MARKĘ
BYOMA

Naukowo opracowane formuły, wzbogacone o ceramidy, aby stymulować, wzmacniać, równoważyć i rozświetlać skórę.
Kompleks tri-ceramidowy odbudowuje barierę ochronną skóry.

ODKRYJ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com