Maseczki do twarzy

Maseczki do twarzy to najlepszy sposób, by udoskonalić codzienną pielęgnację. Maksymalnie nasycone składnikami aktywnymi, w ekstremalnie szybki sposób przywracają skórze zdrowy wygląd i dobra kondycję. Ultrawygładzenie? Pełne odżywienie skóry z dawką porządnego nawilżenia? Odkryj najlepsze maseczki w Sephora i znajdź dla siebie czas na małe domowe spa.



231 Produktów
  • Nowość

    RHODE

    Peptide Eye Prep

    Chłodzące płatki pod oczy
    6p

    140,00 zł

    5.185,19 zł / 100g

    622
  • Nowość

    RHODE

    Caffeine Reset

    Modelująca maska w kremie
    50ml

    215,00 zł

    430,00 zł / 100ml

    352
  • Nowość

    BIODANCE

    Rejuvenating Caviar PDRN Mask

    Regenerująca maska z kawiorem & PDRN
    x 1

    Od

    25,00 zł

    73,53 zł / 100g

    121

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • PIXI

    AntioxifEYE

    Płatki pod oczy
    x 3

    39,00 zł

    15,60 zł / 100ml

    17
  • DR.JART+

    Dr.Jart+ Cryo Rubber™ Firming Mask

    Maseczka ujędrniająca w płachcie
    4 gr

    59,00 zł

    134,09 zł / 100g

    292
  • Wyłączność

    FENTY SKIN

    Hydrating Face Mask

    Pielęgnacja twarzy, Maska do twarzy
    75 g

    165,00 zł

    220,00 zł / 100ml

    471
  • BIODANCE

    Vita Niacinamide Gel Toner Pads

    Maseczka rozświetlająco-wygładzająca
    60 sztuk

    110,00 zł

    78,57 zł / 100g

    16
  • PATCHOLOGY

    Eye Want Candy Eye Gels

    Żelowe płatki pod oczy
    1 p

    49,90 zł

    62,38 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    72,00 zł

    -30%

    14
  • DR.JART+

    Dr.Jart+ Cryo Rubber™ Moisture Mask

    Maseczka nawilżająca w płachcie
    4 gr

    59,00 zł

    134,09 zł / 100g

    326
  • DR.JART+

    Dr.Jart+ Cryo Rubber™ Soothing Mask

    Maseczka kojąca w płachcie
    4 gr

    59,00 zł

    134,09 zł / 100g

    255
  • DR.JART+

    Dr.Jart+ Cryo Rubber™ Brightening Mask

    Maseczka rozświetlająca w płachcie
    4 gr + 40 gr

    59,00 zł

    134,09 zł / 100g

    237
  • Wyłączność

    BENEFIT COSMETICS

    The POREfessional Degunker

    narzędzie do oczyszczania zaskórników i porów
    22 ml

    199,00 zł

    904,55 zł / 100ml

    1211
  • BIODANCE

    Real Deep Mask

    Zestaw masek
    x 4

    85,00 zł

    62,50 zł / 100g

    63
  • Wyłączność

    149,00 zł

    212,86 zł / 100ml

    378
  • BIODANCE

    Collagen Gel Toner Pads

    Maska nawilżająca i łagodząca
    x 60

    110,00 zł

    78,57 zł / 100g

    24
  • CHARLOTTE TILBURY

    Goddess Skin Clay Mask

    Maseczka do twarzy
    75 ml

    239,00 zł

    318,67 zł / 100ml

    Brak opinii

  • BIODANCE

    Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask

    Maseczka kojąco-oczyszczająca
    x 1

    Od

    25,00 zł

    73,53 zł / 100g

    60

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • BIODANCE

    Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask

    Maseczka rozświetlająco-wygładzająca
    x 1

    Od

    25,00 zł

    73,53 zł / 100g

    92

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • BIODANCE

    Bio Collagen-Real Deep Mask

    Maska nawilżająca i ujędrniająca
    x 1

    Od

    25,00 zł

    73,53 zł / 100g

    378

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • BIODANCE

    Hydro Cera-Nol Real Deep Mask

    Maska łagodząca i wzmacniająca
    x 1

    Od

    25,00 zł

    73,53 zł / 100g

    115

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Face mask Caramel Macchiato

    Maseczka do twarzy
    Nawilżająca maska do twarzy (1 szt.)

    14,90 zł

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    25,00 zł

    -40%

    173
  • Wyłączność

    155,00 zł

    258,33 zł / 100ml

    241
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Maski transformacyjne

    Maski hydrożelowe - Witamina C lub peptydy
    Rozświetlająca maska do twarzy - Witamina C (1 szt.)

    35,00 zł

    178
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Maski transformacyjne

    Maski hydrożelowe na oczy - Witamina C
    Hydrożelowe maski rozświetlające na oczy - Witamina C (1 para)

    25,00 zł

    164

24 produkty z 231

\

Na przykład: name@example.com