APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Wyłączność

CICA Sleeping Mask – maska na noc

155,00  zł

258,33 zł / 100ml

60 ml258,33 zł / 100ml

LANEIGE

CICA Sleeping Mask – maska na noc

155,00 zł

60 ml258,33 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Odkryj sekret Śpiącej Królewny, który ukoi i wzmocni Twoją skórę!

    Co to jest?
    Ta maska na noc nawilża i łagodzi skórę podrażnioną przez szkodliwe czynniki zewnętrzne, ciepło i zaczerwienienia, jednocześnie wzmacniając barierę nawilżenia, dzięki czemu po przebudzeniu skóra jest odżywiona i wygląda zdrowiej. Bogata i odżywcza formuła o konsystencji balsamu-kremu intensywnie nawilża i rewitalizuje skórę przez całą noc.
    Nadaje się także dla osób ze skłonnością do egzemy.

    Efekt?
    Skóra jest natychmiast ukojona, bariera ochronna odbudowana, a cera wygląda na wyraźnie zdrowszą i wzmocnioną, gotową na nowy dzień!

Opinie

4.5/5

(241 Opinie)

Wszystko (241)

(190)

(22)

(8)

(9)

(12)

  • 27 wrz 2026

    Marzena

    Opinia testera

    Używam tego produktu od Ponad rok


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 26 wrz 2026

    Gabi

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od Tydzień

    Bardzo fajan maska

    Maska jest bardzo fajna polecam


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 241

ODKRYJ MARKĘ
LANEIGE

Zainspirowana pięknem Korei, w poszukiwaniu śnieżnobiałej skóry Amore Pacific Laboratories stworzyła LANEIGE: szereg zabiegów pielęgnacyjnych dedykowanych kobietom, które chcą zachować młodość i blask skóry. Sekret LANEIGE: woda Himalajska. Te kosmetyki zawierają w składzie wodę z himalajskich lodowców dla optymalnego nawodnienia skóry. Dzięki temu skóra jest promienna i świetlista.

ODKRYJ LANEIGE

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com