APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Wyłączność

Lip Sleeping Mask – maska do ust na noc

115,00  zł

575,00 zł / 100g

Strawberry Shortcake (20 g)575,00 zł / 100g

LANEIGE

Lip Sleeping Mask – maska do ust na noc

115,00 zł

Strawberry Shortcake (20 g)575,00 zł / 100g

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Co to jest?
    Nie musimy już chyba przedstawiać Lip Sleeping Mask – odżywczej maski do ust na noc marki LANEIGE, która zmiękcza, wygładza i intensywnie odżywia usta. Maska na noc Strawberry Shortcake Lip Sleeping Mask o warstwowej formule oferuje zupełnie nowe doznania dzięki trzem smakom w jednym produkcie.
    W pojemniku łączą się ze sobą się trzy smaki:
    • Ciasto waniliowe: delikatna słodycz świeżo upieczonego ciasta waniliowego.
    • Krem truskawkowy: owocowa, różowa warstwa, przywodząca na myśl połączenie dżemu truskawkowego i kremowej bitej śmietany.
    • Świeże truskawki: intensywnie czerwony kolor przywołujący świeżość dojrzałych truskawek, z cierpkim posmakiem jagód.

    Co zawiera?
    Niezmiennie ta sama kultowa formuła wzbogacona o nawilżające i odżywcze składniki aktywne:
    • Kompleks owoców jagodowych Berry Fruit™ i witamina C: pomagają eliminować martwe komórki i wygładzić usta.
    •
    Olej kokosowy i masło shea: zapewniają intensywne nawilżenie i pomagają chronić usta przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

    Efekt?
    delikatne i w pełni odżywione usta przez cały dzień!

    Po 8 godzinach nawilżenia:
    • Nawilżenie zwiększa się o 63%*
    • Jędrność skóry poprawia się o 23%*

    * Wyniki na podstawie 2-tygodniowego badania klinicznego z udziałem 32 Azjatek w wieku od 25 do 35 lat.

Opinie

4.5/5

(6306 Opinie)

Wszystko (6310)

(4765)

(813)

(328)

(212)

(192)

  • 28 wrz 2026

    FLAS

    25 do 34

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Ponad rok

    Must have w mojej kosmetyczce

    Kocham kocham kocham, idźmy na noc jako maska ale używam też w ciągu dnia cały rok, najlepszy przyjaciel pękających ust. Do ...

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 27 wrz 2026

    Potwierdzony zakup

    This is an amazing lip mask and the scents are all so good whether you go layer by layer or mix it all up. A little does go ...

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 6310

ODKRYJ MARKĘ
LANEIGE

Zainspirowana pięknem Korei, w poszukiwaniu śnieżnobiałej skóry Amore Pacific Laboratories stworzyła LANEIGE: szereg zabiegów pielęgnacyjnych dedykowanych kobietom, które chcą zachować młodość i blask skóry. Sekret LANEIGE: woda Himalajska. Te kosmetyki zawierają w składzie wodę z himalajskich lodowców dla optymalnego nawodnienia skóry. Dzięki temu skóra jest promienna i świetlista.

ODKRYJ LANEIGE

Na przykład: name@example.com