APPmazing! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Wyłączność

Water Sleeping Mask – Nawilżająca maska na noc

149,00  zł

212,86 zł / 100ml

70 ml212,86 zł / 100ml

LANEIGE

Water Sleeping Mask – Nawilżająca maska na noc

149,00 zł

70 ml212,86 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 29 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Odkryj kultową nawilżającą maskę na noc, która zapewni Ci uczucie wypoczętej skóry po przebudzeniu!

    Co to jest?
    Ta maska na noc do twarzy intensywnie nawilża, przywraca blask i wygładza skórę. Jej konsystencja żelu-kremu odświeża i zapewnia uczucie ukojenia po zastosowaniu.

    Co zawiera?
    3X Hyaluronic Night Blend™ gwarantuje intensywne i długotrwałe nawodnienie. Produkt został wzbogacony skwalanem, niacynamidem i ceramidami, które pomagają rozjaśnić cerę i wzmocnić barierę ochronną skóry.

    Efekt?
    Po przebudzeniu Twoja skóra jest wypoczęta, nawilżona i promienna!
    Natychmiastowe działanie nawilżające +27%*
    100% respondentek zauważyło widocznie gładszą skórę**

    * Wyniki na podstawie badania klinicznego z udziałem 31 kobiet ochotniczek
    ** Badanie kliniczne przeprowadzone w grupie 31 kobiet ochotniczek po 4 tygodniach stosowania

Opinie

4.7/5

(376 Opinie)

Wszystko (378)

(314)

(34)

(8)

(6)

(16)

  • 27 wrz 2026

    inspire2520

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Change in Formula

    The new container is definitely different from the old container. The drydown feels more oily where the old formula dried do...

    Polecasz: Nie

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 26 wrz 2026

    Gabi

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od Tydzień

    Maska jest bardzo fajna

    maska jest bardzo fajan warta swojej ceny polecam


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 378

ODKRYJ MARKĘ
LANEIGE

Zainspirowana pięknem Korei, w poszukiwaniu śnieżnobiałej skóry Amore Pacific Laboratories stworzyła LANEIGE: szereg zabiegów pielęgnacyjnych dedykowanych kobietom, które chcą zachować młodość i blask skóry. Sekret LANEIGE: woda Himalajska. Te kosmetyki zawierają w składzie wodę z himalajskich lodowców dla optymalnego nawodnienia skóry. Dzięki temu skóra jest promienna i świetlista.

ODKRYJ LANEIGE

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com