Kosmetyki do opalania twarzy

O bezpiecznym opalaniu twarzy należy pamiętać nie tylko w sezonie letnim, ale przez cały rok. W najbardziej słoneczne miesiące warto zaopatrzyć się w kremy z wysokim SPF, łagodzące żele po opalaniu i preparaty na przebarwienia słoneczne. Bezpieczną opaleniznę zapewnią także samoopalacze do twarzy. Sprawdź marki dostępne w Sephora!



176 Produktów
  • SUPERGOOP!

    Glowscreen

    Filtr przeciwsłoneczny SPF 30 PA++ z kwasem hialuronowym
    Sunrise (20 ml)

    66,90 zł

    334,50 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    75,00 zł

    -10%

    61
  • SUPERGOOP!

    Glow Stick

    Filtr przeciwsłoneczny SPF 50 PA++++
    20 g

    135,00 zł

    675,00 zł / 100g

    41
  • SUPERGOOP!

    Mattescreen

    Filtr przeciwsłoneczny SPF 30 PA+++
    20 ml

    Od

    106,90 zł

    625,00 zł / 100ml

    20

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • SUPERGOOP!

    50 ml

    88,90 zł

    177,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    99,00 zł

    -10%

    5
  • DIOR

    Dior Solar The Protective Creme SPF 50

    Krem ochronny z filtrem 50 SPF
    50 ml

    205,00 zł

    410,00 zł / 100ml

    6
  • DIOR

    Dior Solar The Protective Milk

    Mleczko do opalania z filtrem 30 SPF
    125 ml

    225,00 zł

    180,00 zł / 100ml

    4
  • DIOR

    Dior Solar The Protective Creme SPF 30

    Krem ochronny z filtrem 30 SPF
    50 ml

    205,00 zł

    410,00 zł / 100ml

    2
  • LANCÔME

    50 ml

    193,90 zł

    387,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    289,00 zł

    -32%

    Brak opinii

  • TAN LUXE

    Self-Tan Facial Cream

    Nawilżający samoopalający krem do twarzy
    65 ml

    229,00 zł

    458,00 zł / 100ml

    58
  • CLARINS

    SOS Sunburn Soother Mask

    Łagodząca maska po opalaniu
    100 ml

    103,90 zł

    103,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    139,00 zł

    -25%

    Brak opinii

  • SHISEIDO

    Suncare Sun Urban Lotion

    Krem z filtrem SPF 30
    30ML

    209,00 zł

    696,67 zł / 100ml

    6
  • Wyłączność

    KORRES

    RED GRAPE

    Koloryzujący krem ochronny do twarzy SPF50
    50 ml

    125,90 zł

    251,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    169,00 zł

    -25%

    6
  • Wyłączność

    KORRES

    RED GRAPE

    Krem ochronny do twarzy SPF50
    50 ml

    122,90 zł

    245,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    165,00 zł

    -25%

    10
  • 83,90 zł

    279,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    169,00 zł

    -50%

    44
  • LANCASTER

    Sun Beauty Sublime Tan

    Krem do twarzy SPF 50
    50 ml

    165,00 zł

    330,00 zł / 100ml

    81
  • 81,90 zł

    163,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    115,00 zł

    -28%

    91
  • VITA LIBERATA

    Tanning Anti-age Serum

    Samoopalające serum
    15 ml

    66,90 zł

    446,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    118,00 zł

    -43%

    7
  • BIOTHERM

    Waterlover Face Sunscreen

    Krem z filtrem SPF50
    50 ml

    54,90 zł

    109,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    139,00 zł

    -60%

    3
  • BIOTHERM

    Waterlover Face Sunscreen

    Krem z filrem SPF30
    50 ml

    50,90 zł

    101,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    129,00 zł

    -60%

    Brak opinii

  • CLARINS

    UV Plus Anti-Pollution

    Ultra Delikatny Filtr Miejski SPF 50
    UV PLUS SPF50 TRANSLUCENT 30ML

    124,90 zł

    416,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    209,00 zł

    -40%

    144
  • SHISEIDO

    SYNCHROSHIELD

    Krem przeciwsłoneczny do twarzy SPF50+
    50 ml

    92,90 zł

    185,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    185,00 zł

    -49%

    5
  • SHISEIDO

    SYNCHROSHIELD

    Krem przeciwsłoneczny do twarzy SPF30
    50 ml

    137,90 zł

    275,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    185,00 zł

    -25%

    2
  • SHISEIDO

    SYNCHROSHIELD

    Balsam do opalania do twarzy i ciała SPF 30
    150 ml

    99,90 zł

    66,60 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    205,00 zł

    -51%

    1

24 produkty z 176