Wody perfumowane damskie

Wyrazista i urzekająca woda perfumowana dla kobiet prezentuje światu Twoją prawdziwą naturę. Ekstrawagancka, zmysłowa lub tajemnicza potrafi doskonale podkreślić każdy Twój nastrój. Woda perfumowana to niekwestionowany symbol kobiecości, który urzeka swoją subtelnością. Jej aromat delikatnie otuli Cię od rana aż do wieczora!



753 Produkty
  • BURBERRY

    My Burberry

    Woda Perfumowana
    50 ml

    Od

    509,00 zł

    1.018,00 zł / 100ml

    304

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • CALVIN KLEIN

    CK Everyone

    Woda perfumowana
    50 ml

    106,90 zł

    213,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    239,00 zł

    -55%

    194

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • BURBERRY

    My Burberry Blush

    Woda Perfumowana
    Atomizer 50 ml

    Od

    509,00 zł

    1.018,00 zł / 100ml

    713

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Od

    455,90 zł

    911,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    609,00 zł

    -25%

    5

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • VALENTINO

    Donna Born in Roma Coral Fantasy

    Woda perfumowana dla kobiet
    30 ml

    Od

    419,00 zł

    1.396,67 zł / 100ml

    2221

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • NARCISO RODRIGUEZ

    for her Musc Noir Rose

    kwiatowo-ambrowa woda perfumowana
    50 ml

    Od

    359,00 zł

    1.058,00 zł / 100ml

    1540

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Wyłączność

    KAYALI

    Eden Juicy Apple 01

    Woda perfumowana
    10 ml

    145,00 zł

    1.450,00 zł / 100ml

    456

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Od

    328,90 zł

    1.096,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    439,00 zł

    -25%

    1473

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • VIKTOR & ROLF

    Vaporisateur 50 ml

    Od

    226,90 zł

    453,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    499,00 zł

    -54%

    68

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • PRADA

    Iris Cedre

    Woda Perfumowana
    100 ml

    819,00 zł

    819,00 zł / 100ml

    4
  • TOM FORD

    Rose Prick

    Woda perfumowana
    30 ml

    Od

    1059,00 zł

    3.530,00 zł / 100ml

    973

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • LOEWE

    Solo Ella

    Woda Perfumowana
    30 ml

    Od

    349,00 zł

    1.163,33 zł / 100ml

    25

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • MUGLER

    ANGEL

    Woda Perfumowana
    25 ml

    Od

    399,00 zł

    1.596,00 zł / 100ml

    2464

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • MUGLER

    Angel Nova

    Woda Perfumowana
    25 ml

    Od

    325,00 zł

    1.340,00 zł / 100ml

    181

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • MUGLER

    ALIEN GODDESS

    Woda Perfumowana
    30 ml

    Od

    389,00 zł

    1.296,67 zł / 100ml

    28

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • CHANEL

    COCO NOIR

    Woda Perfumowana
    35 ml

    Od

    419,00 zł

    1.197,14 zł / 100ml

    7

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Wyłączność

    KAYALI

    10 ml

    Od

    145,00 zł

    1.450,00 zł / 100ml

    206

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • VIKTOR & ROLF

    Flowerbomb

    Woda Perfumowana
    100 ml

    528,00 zł

    528,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    755,00 zł

    -30%

    9620

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • ARMANI

    My Way

    woda perfumowana (format podróżny)
    10 ml

    155,00 zł

    1.550,00 zł / 100ml

    9104
  • ACQUA DI PARMA

    Signatures of the Sun Oud & Spice

    Eau de Parfum Spicy Woody
    100 ml

    1235,00 zł

    1.235,00 zł / 100ml

    59
  • CALVIN KLEIN

    Euphoria

    Woda perfumowana
    30 ml

    139,90 zł

    466,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    189,00 zł

    -26%

    1215
  • CHANEL

    ALLURE SENSUELLE

    Woda Perfumowana W Sprayu
    50 ml

    Od

    599,00 zł

    1.198,00 zł / 100ml

    3

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • HERMÈS

    Elixir des Merveilles

    Woda perfumowana
    50 ml

    Od

    415,00 zł

    942,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    589,00 zł

    3

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • TOM FORD

    Velvet Orchid

    Woda perfumowana
    50 ml

    Od

    709,00 zł

    1.418,00 zł / 100ml

    332

    Dostępne w 2 pojemnościach

24 produkty z 753

Dzięki wyjątkowej koncentracji olejków zapachowych woda perfumowana zdobędzie Twoje serce swoją trwałością i siłą aromatu. Sephora starannie wyselekcjonowała najbardziej urzekające wody perfumowane dla kobiet, by towarzyszyły Ci każdego dnia. Odkryjesz wśród nich między innymi upajające swoim zapachem bestsellery takie jak wody toaletowej woda perfumowana oferuje Ci intensywniejszą siłę aromatu, lecz nieco delikatniejszą niż w esencji perfum. To sprawia, że woda perfumowana jest doskonałą propozycją nie tylko na dzień, lecz także na wieczór. W Sephora wiemy, że równie istotny jak wybór wymarzonej wody perfumowanej i dopasowanie jej do swojej osobowości, jest także sposób jej aplikacji. Ulubiony zapach rozpylaj nie tylko na szyję i nadgarstki, lecz także ubrania i włosy, dzięki czemu jego aromat będzie trwalszy i intensywniejszy. Sprawdzoną metodą jest także wejście w obłok zapachu, który równomiernie rozłoży się na skórze. Pamiętaj także o tym, by nie rozcierać zapachu na skórze, ponieważ zaburza to harmonijne uwalnianie się poszczególnych nut kompozycji zapachowej. Już dziś odkryj swój ulubiony zapach i poczuj się zjawiskowo dzięki kilku kroplom wody perfumowanej, która uszlachetni Twój każdy look!