APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Nuty zapachowe

Perfumy, których używasz, bardzo dużo mówią o Twojej osobowości. Znajdź dla siebie odpowiedni zapach, pamiętając o tym, by nie decydować się na przypadkową kompozycję. Aby uniknąć rozczarowań, sprawdź, jakie nuty zapachowe kryją w sobie interesujące Cię perfumy. Niezależnie od tego, czy szukasz aromatu kwiatowego, drzewnego, świeżego czy orientalnego Sephora będzie Twoim zaufanym przewodnikiem po świecie najpiękniejszych aromatów ze wszystkich kategorii zapachowych.



1257 Produktów
  • HERMÈS

    50 ml

    Od

    335,90 zł

    671,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    449,00 zł

    3

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Nowość

    MUGLER THIERRY

    A-Men Fantasm

    Woda perfumowana
    50ml

    Od

    245,90 zł

    491,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    389,00 zł

    -36%

    208

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • RABANNE

    1 Million

    Woda toaletowa w sprayu
    10 ml

    107,90 zł

    1.079,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    145,00 zł

    -25%

    152
  • RABANNE

    PHANTOM PARFUM

    Perfumy w sprayu
    10 ml

    107,90 zł

    1.079,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    145,00 zł

    -25%

    2
  • GUCCI

    Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense

    Zestaw Eau de Parfum Intense
    50 ml + 10 ml

    409,90 zł

    819,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    579,00 zł

    -29%

    803
  • ISSEY MIYAKE

    L'Eau D'Issey Pour Homme

    Korzenno-drzewna woda toaletowa
    75 ml

    Od

    248,90 zł

    331,87 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    379,00 zł

    -34%

    507

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Wyłączność

    JIMMY CHOO

    Fever

    Woda perfumowana
    40 ml

    249,00 zł

    622,50 zł / 100ml

    314

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • LANCOME

    Trésor Midnight Rose

    Woda Perfumowana
    50 ml

    529,00 zł

    1.058,00 zł / 100ml

    40

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    NARCISO RODRIGUEZ

    for him Bleu Noir

    woda toaletowa
    100 ml

    343,90 zł

    343,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    539,00 zł

    -36%

    8

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    NARCISO RODRIGUEZ

    for her

    kwiatowo-piżmowa woda toaletowa
    100 ml

    625,00 zł

    625,00 zł / 100ml

    674

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • THE 7 VIRTUES

    Mini Vanilla

    Zestaw upominkowy Woda perfumowana
    2 x 6 ml

    149,00 zł

    1.241,67 zł / 100ml

    141
  • SISLEY

    Eau de Campagne

    Woda Toaletowa
    50 ml

    348,00 zł

    696,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    465,00 zł

    -25%

    10
  • Edycja limitowana

    LANCOME

    La Vie Est Belle

    Woda Perfumowana Format podróżny
    10 ml

    99,00 zł

    990,00 zł / 100ml

    2635
  • ACQUA DI PARMA SRL

    Colonia Pura

    Eau de Cologne Watery
    180 ml

    725,90 zł

    403,28 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    969,00 zł

    -25%

    1
  • KENZO

    KenzoJungle

    Woda Perfumowana
    100 ml

    729,00 zł

    729,00 zł / 100ml

    27

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DIOR

    Dior Addict

    Perfumy dla kobiet - Nuty kwiatowe, piżmowe i owocowe
    50 ml

    Od

    589,00 zł

    1.178,00 zł / 100ml

    234

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • JULIETTE HAS A GUN

    MMMM...

    Woda perfumowana
    Atomizer 50 ml

    489,00 zł

    978,00 zł / 100ml

    334

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • HERMÈS

    Twilly d'Hermès

    Woda perfumowana
    30 ml

    Od

    399,00 zł

    1.330,00 zł / 100ml

    683

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • J.P. GAULTIER

    Scandal

    Woda Perfumowana - Zmysłowe, Szyprowo-miodowe Nuty Gardenii
    30 ml

    Od

    409,00 zł

    1.363,33 zł / 100ml

    392

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • DOLCE & GABBANA

    The Only One

    Woda perfumowana
    30 ml

    Od

    379,00 zł

    1.263,33 zł / 100ml

    34

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • ACQUA DI PARMA SRL

    Signatures of the Sun Quercia

    Eau de Parfum Woody Aromatic
    100 ml

    1235,00 zł

    1.235,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • GUERLAIN

    Mon Guerlain Intense

    Woda Perfumowana
    30 ml

    Od

    449,00 zł

    1.496,67 zł / 100ml

    79

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • GUERLAIN

    L'Homme Ideal

    Woda Toaletowa
    50 ml

    Od

    445,00 zł

    890,00 zł / 100ml

    22

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CALVIN KLEIN

    Eternity for Men

    Woda toaletowa
    100 ml

    435,00 zł

    435,00 zł / 100ml

    384

24 produkty z 1257

Aby odnaleźć zapach świetnie współgrający z różnymi aspektami Twojej osobowości, weź pod uwagę perfumy z nutami zapachowymi, które są Ci szczególnie bliskie i w jakiś sposób Cię przypominają. Możesz być pewna, że Sephora pomoże Ci dokonać prawidłowego wyboru. Skorzystaj z podziału perfum na główne rodziny zapachowe. Uważasz się za osobę ciepłą i odważną? Odkryj urok orientalnych aromatów. Przekonaj się, że niejedna tego typu kompozycja zdobędzie Twoje szczególne zainteresowanie. Szukasz nietuzinkowego połączenia świeżości i zmysłowości? Daj się oczarować orzeźwiającym perfumom z rodziny zapachów cytrusowych. Jeśli wolisz ujmująco delikatne i kobiece wonie, koniecznie postaw na kwiatowe aromaty, które znakomicie podkreślą Twoją subtelną naturę. To jednak dopiero początek - możliwości jest całe mnóstwo! Przeróżne połączenia nut drzewnych, korzennych, kwiatowych i waniliowych tworzą fascynujące, często wręcz magnetyczne zapachy. Trudno się im oprzeć! Znajdź najlepsze perfumy dla mężczyzn lub najpiękniejsze perfumy dla kobiet, korzystając z dużego ułatwienia, jakim jest klasyfikacja na nuty zapachowe!