APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Nuty zapachowe

Perfumy, których używasz, bardzo dużo mówią o Twojej osobowości. Znajdź dla siebie odpowiedni zapach, pamiętając o tym, by nie decydować się na przypadkową kompozycję. Aby uniknąć rozczarowań, sprawdź, jakie nuty zapachowe kryją w sobie interesujące Cię perfumy. Niezależnie od tego, czy szukasz aromatu kwiatowego, drzewnego, świeżego czy orientalnego Sephora będzie Twoim zaufanym przewodnikiem po świecie najpiękniejszych aromatów ze wszystkich kategorii zapachowych.



1258 Produktów
  • TOM FORD

    Neroli Portofino

    Mgiełka do ciała
    150 ml

    389,00 zł

    259,33 zł / 100ml

    37
  • ACQUA DI PARMA SRL

    150 ml

    219,00 zł

    146,00 zł / 100ml

    1
  • TOM FORD

    Oud Wood

    Mgiełka do ciała
    150 ml

    389,00 zł

    259,33 zł / 100ml

    12
  • DOLCE & GABBANA

    Pour Homme

    Woda toaletowa
    125 ml

    559,00 zł

    447,20 zł / 100ml

    11
  • TOM FORD

    Neroli Portofino

    Woda perfumowana (format podróżny)
    10 ml

    335,00 zł

    3.350,00 zł / 100ml

    60
  • HERMÈS

    50 ml

    Od

    515,00 zł

    1.030,00 zł / 100ml

    11

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • TOM FORD

    White Suede

    Woda perfumowana
    30 ml

    Od

    795,00 zł

    2.650,00 zł / 100ml

    34

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • TOM FORD

    Noir

    Woda perfumowana
    100 ml

    999,00 zł

    999,00 zł / 100ml

    69
  • HERMÈS

    50 ml

    Od

    449,00 zł

    898,00 zł / 100ml

    3

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DOLCE & GABBANA

    Pour Homme

    Woda toaletowa
    75 ml

    419,00 zł

    558,67 zł / 100ml

    123
  • PRADA

    Luna Rossa Black

    Woda Perfumowana
    Atomizer 100 ml

    Od

    499,00 zł

    685,00 zł / 100ml

    513

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • GIVENCHY

    Gentleman

    Woda Perfumowana
    100 ml

    669,00 zł

    669,00 zł / 100ml

    43
  • Wyłączność

    CAROLINA HERRERA

    Good Girl Hair Mist

    Mgiełka do włosów
    30 ml

    259,00 zł

    863,33 zł / 100ml

    6
  • Wyłączność

    JULIETTE HAS A GUN

    Atomizer 7,5 ml

    109,00 zł

    1.557,14 zł / 100ml

    216
  • ACQUA DI PARMA SRL

    Signatures of the Sun Oud

    Eau de Parfum Woody
    100 ml

    1235,00 zł

    1.235,00 zł / 100ml

    22
  • YVES ST LAURENT

    Mon Paris

    Woda Perfumowana
    Atomizer 30 ml

    Od

    409,00 zł

    1.363,33 zł / 100ml

    2518

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • HERMÈS

    Jour d'Hermès Absolu

    Woda Perfumowana
    50 ml

    Od

    669,00 zł

    1.338,00 zł / 100ml

    2

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • YVES ST LAURENT

    75 g

    225,00 zł

    300,00 zł / 100ml

    3
  • LANCOME

    Trésor

    Woda Perfumowana
    30 ml

    Od

    369,00 zł

    1.230,00 zł / 100ml

    137

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CALVIN KLEIN

    Ck One

    Woda toaletowa
    50 ml

    Od

    215,00 zł

    430,00 zł / 100ml

    419

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DIOR

    50 ml

    Od

    515,00 zł

    1.030,00 zł / 100ml

    17

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Nowość

    TOM FORD

    Jasmin Rouge

    Woda perfumowana
    50 ml

    1259,00 zł

    2.518,00 zł / 100ml

    55
  • Wyłączność

    JULIETTE HAS A GUN

    Not A Perfume

    Woda perfumowana
    50 ml

    Od

    489,00 zł

    978,00 zł / 100ml

    1568

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CHLOÉ

    Chloé

    Dezodorant w naturalnym sprayu
    100 ml

    239,00 zł

    239,00 zł / 100ml

    93

24 produkty z 1258

Aby odnaleźć zapach świetnie współgrający z różnymi aspektami Twojej osobowości, weź pod uwagę perfumy z nutami zapachowymi, które są Ci szczególnie bliskie i w jakiś sposób Cię przypominają. Możesz być pewna, że Sephora pomoże Ci dokonać prawidłowego wyboru. Skorzystaj z podziału perfum na główne rodziny zapachowe. Uważasz się za osobę ciepłą i odważną? Odkryj urok orientalnych aromatów. Przekonaj się, że niejedna tego typu kompozycja zdobędzie Twoje szczególne zainteresowanie. Szukasz nietuzinkowego połączenia świeżości i zmysłowości? Daj się oczarować orzeźwiającym perfumom z rodziny zapachów cytrusowych. Jeśli wolisz ujmująco delikatne i kobiece wonie, koniecznie postaw na kwiatowe aromaty, które znakomicie podkreślą Twoją subtelną naturę. To jednak dopiero początek - możliwości jest całe mnóstwo! Przeróżne połączenia nut drzewnych, korzennych, kwiatowych i waniliowych tworzą fascynujące, często wręcz magnetyczne zapachy. Trudno się im oprzeć! Znajdź najlepsze perfumy dla mężczyzn lub najpiękniejsze perfumy dla kobiet, korzystając z dużego ułatwienia, jakim jest klasyfikacja na nuty zapachowe!